Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals głowice obrotowe gruboziarniste

  • Scholl
  • 5052197039559
  • 4 dni
Z profesjonalnym zestawem głowic obrotowych z kryształkami diamentów Velvet Smooth firmy Scholl, w ciągu kilku minut pozbędziesz się odcisków i zgrubiałej skóry. Ten rewelacyjny zestaw skutecznie usuwa bardzo stwardniały naskórek, dla pięknych stóp bez wysiłku. Specjalistyczne głowice obrotowe z...

65.36 zł

Dodaj do schowka

Opis

Z profesjonalnym zestawem głowic obrotowych z kryształkami diamentów Velvet Smooth firmy Scholl, w ciągu kilku minut pozbędziesz się odcisków i zgrubiałej skóry. Ten rewelacyjny zestaw skutecznie usuwa bardzo stwardniały naskórek, dla pięknych stóp bez wysiłku. Specjalistyczne głowice obrotowe z kryształkami diamentów gwarantują optymalny komfort użycia, pozostawiając skórę stóp jedwabiście gładka i miękką w dotyku.

Obrotowe głowice przeznaczone są do pilnika elektrycznego!

Instrukcja użycia: zalecamy używanie głowic obrotowych Scholl wyłącznie z pilnikami do stóp Scholl Velvet Smooth. Dla osiągnięcia idealnej skuteczności, wymieniaj głowice co 3 miesiące. Niniejsza głowica obrotowa zapewnia usunięcie stwardniałego naskórka na mokrych, wilgotnych lub suchych stopach. W przypadku stosowania w wodzie używać wyłącznie z wodoodpornym Scholl Velvet Smooth Wet&Dry Elektrycznym pilnikiem do stóp z ładowarką. Zachowaj opakowanie, aby móc z niego skorzystać w przyszłości. Pełna instrukcja użycia znajduje się na opakowaniu pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth.

Wymiana głowicy obrotowej:
Krok 1: Wyjmij głowicę obrotową.
Krok 2: Załóż głowicę obrotową.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals głowice obrotowe gruboziarniste

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5052197039559