Scholl Żelowe kliny międzypalcowe 3 szt.

  • Scholl
  • 5038483002834
Co wyróżnia Scholl Żelowe kliny międzypalcowe i jak działają?Scholl Żelowe Kliny Międzypalcowe są wykonane w technologii Soft Gel, która zapewnia niewidoczną i natychmiastową ulgę i ochronę przed bólem pomiędzy palcami poprzez amortyzację ucisku.Jakie są zalety klinów?* Dyskretne i niewidoczne.*...
32,75
Cena za szt. : 10.92zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,75 zł

Opis

Co wyróżnia Scholl Żelowe kliny międzypalcowe i jak działają?
Scholl Żelowe Kliny Międzypalcowe są wykonane w technologii Soft Gel, która zapewnia niewidoczną i natychmiastową ulgę i ochronę przed bólem pomiędzy palcami poprzez amortyzację ucisku.

Jakie są zalety klinów?
* Dyskretne i niewidoczne.
* Odpowiednie dla miejsc wysuszonych, z pęcherzami i odciskami pomiędzy palcami.
* Wąskie, miękkie i dopasowujące się, dla większego komfortu.
* Mogą być myte.

Szczegóły - Scholl Żelowe kliny międzypalcowe 3 szt.

  • Producent: Scholl
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5038483002834
  • EAN: 5038483002834
  • Wymiary: 14.5 x 8 x 2.3 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

W jaki sposób i kiedy używać żelowych klinów międzypalcowych? - Umieścić między palcami dłuższą krawędzią do góry. - Zdejmować na noc. Instrukcja mycia: Myć ręcznie w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego mydła. Dokładnie wypłukać, pozostawić do wyschnięcia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i z dala od promieni słonecznych. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga: Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na chorobowo zmienioną lub uszkodzoną skórę. Nie używać, jeśli opakowanie zostało uszkodzone. Nie używać z innymi produktami do stóp. Natychmiast zaprzestać stosowanie, jeśli nastąpiło podrażnienie skóry podczas używania produktu.Scholl i diabetycy Jeśli jesteś diabetykiem, przed użyciem tego produktu SKONSULTUJ SIĘ Z LEKARZEM, ponieważ Twoje stopy mogą wymagać profesjonalnej opieki medycznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Zaoszczędź na wyprzedaży >>

Bestsellery - Uroda

Warto zwrócić uwagę na: