Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu Outlet

Kultowy poradnik o samouzdrawianiu Naucz się wykorzystywać potencjał do regeneracji, który drzemie w organizmie każdego człowieka, i zyskaj świadomość wpływu emocji na swoje zdrowie oraz życie. Czy wiesz, jak właściwie odczytywać i rozumieć to, co przekazuje twoje własne ciało? Co mówi, kiedy boli...
24,95 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,42 zł

Opis

Kultowy poradnik o samouzdrawianiu

Naucz się wykorzystywać potencjał do regeneracji, który drzemie w organizmie każdego człowieka, i zyskaj świadomość wpływu emocji na swoje zdrowie oraz życie.

Czy wiesz, jak właściwie odczytywać i rozumieć to, co przekazuje twoje własne ciało? Co mówi, kiedy boli cię głowa? Co chce przekazać, kiedy masz zaburzenia snu, katar albo odczuwasz ból pleców?

Według Inny Segal każda dolegliwość ma swoją głębszą przyczynę w sferze emocjonalnej i odwrotnie – każdy problem połączony jest z określoną częścią ciała.

Wiedza o wpływie emocji i myśli na organizm była znana już starożytnym, ale dopiero teraz możesz w kompletny sposób poznać ich wpływ na swoje zdrowie. Ten inspirujący przewodnik pomoże ci zinterpretować objawy wielu schorzeń i dolegliwości, które dręczą współczesnych ludzi.

Nie musisz rezygnować z pomocy medycznej, ale umiejętność współpracy ze swoim ciałem sprawi, że specjalistycznej pomocy będziesz potrzebować znacznie rzadziej. Autorka opracowała nie tylko encyklopedyczny spis chorób i powiązanych z nimi kwestii emocjonalnych, ale przedstawiła także terapie, które pomagają w uruchomieniu naturalnej zdolności organizmu do samouzdrawiania.


O autorce

Inna Segal to ekspertka w dziedzinie naturalnych metod uzdrawiania, zarządzania stresem i inteligencji emocjonalnej. To także utalentowana uzdrowicielka o międzynarodowej renomie, która stworzyła pionierską koncepcję leczenia wizualno-intuicyjnego, opierającą się na świadomej współpracy z własnym ciałem za pomocą wizji i medytacji.

Prowadzi warsztaty, w trakcie których pomaga ludziom uwolnić w sobie potencjał samouzdrawiania. Odbywają się one w Australii, Europie i niektórych krajach Azji. Wśród pacjentów uzdrowicielki znaleźli się lekarze, prezesi korporacji, terapeuci, aktorzy i osobistości ze świata sportu.

Inna Segal opublikowała podstawowe założenia swej metody w książce „Sekretny język twojego ciała”, która przedstawia praktyczne techniki i uczy posługiwać się uzdrawiającą energią. Ten poradnik został przetłumaczony na wiele języków i ukazał się m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Niemczech, Francji, Słowacji, Danii, Szwecji i Meksyku.

Wyniki swoich doświadczeń w pracy z energią i uzdrawianiem Inna Segal publikuje w wielu magazynach tematycznych, takich jak: „Body, Mind & Spirit”, „Insight”, „Inner Self”, „ In Touch” (Wlk. Brytania), „Wealth Creator”, „The Spirit Guide” (Nowa Zelandia).

Pobierz darmowy fragment

Szczegóły - Sekretny język twojego ciała. Kompletny przewodnik po samouzdrawianiu

  • Autor: Inna Segal
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 376
  • Format: 14.5 x 20.5 cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836733526333
  • Język: polski
  • EAN: 978836733526333
  • Wymiary: 14.5 x 20.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>