NOWOŚĆ Selenacare Podpaska wielorazowa Extra Long Night 3+

Selenacare Podpaska wielorazowa Extra Long Night 3+

  • Selenacare
  • 9120116164623
  • 4 dni
Podpaski wielokrotnego użytku SELENACARE to ekologiczna alternatywa dla podpasek jednorazowych. Zapewniają bardzo dobrą ochronę przy lekkim i umiarkowanym krwawieniu – wchłaniają do 25 ml płynów menstruacyjnych. Idealne na lekkie i umiarkowane krwawienie. W przypadku bardziej obfitego krwawienia...

35.42 zł

-7%

38.02 zł

Dodaj do schowka

Opis

Podpaski wielokrotnego użytku SELENACARE to ekologiczna alternatywa dla podpasek jednorazowych. Zapewniają bardzo dobrą ochronę przy lekkim i umiarkowanym krwawieniu – wchłaniają do 25 ml płynów menstruacyjnych. Idealne na lekkie i umiarkowane krwawienie. W przypadku bardziej obfitego krwawienia zalecamy stosowanie kubeczka menstruacyjnego SELENACARE w celu dodatkowej ochrony.

INNOWACYJNA WIELOWARSTWOWA TECHNOLOGIA, ODDYCHAJĄCA TKANINA
A) Wewnętrzna warstwa: zatrzymuje wilgoć
B) Super chłonna
C) Oddychająca tkanina, odporna na przeciekanie
D) Warstwa zewnętrzna: miękka bawełna

Skład: Nylon, bawełna, poliester, elastan, poliuretan

Użytkowanie: Zaleca się płukanie w zimnej wodzie, pranie w pralce i suszenie na powietrzu. Nie należy stosować wybielaczy ani środków zmiękczających tkaniny.

Higiena i świeżość oparta na chlorku srebra – w tkaninach została zastosowana technologia zabezpieczającą przed drobnoustrojami (SILVERPLUS®/RUDOLF GROUP). Zarejestrowane w EPA, posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Selenacare Podpaska wielorazowa Extra Long Night 3+

  • Producent: Selenacare
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9120116164623
  • EAN: 9120116164623