Selpak Perfumowany papier toaletowy Elegance 12 rol.

Papier toaletowy od marki Selpak to najmocniejszy tego typu produkt, jaki znajdziemy na naszym rynku. Taki efekt uzyskano dzięki trzem warstwom miękkiej i puszystej bibułki. Papier jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu i odznacza się naprawdę wysoką jakością. Każda rolka to 150 listków o łącznej...

14.99 zł

-6%

15.99 zł

Cena za rol. : 1.25zł

Dodaj do schowka

Opis

Papier toaletowy od marki Selpak to najmocniejszy tego typu produkt, jaki znajdziemy na naszym rynku. Taki efekt uzyskano dzięki trzem warstwom miękkiej i puszystej bibułki. Papier jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu i odznacza się naprawdę wysoką jakością. Każda rolka to 150 listków o łącznej długości 18,6m. Najdelikatniejsze, śnieżnobiałe, wyjątkowo miękkie, a przy tym niezwykle wytrzymałe papiery toaletowe Selpak, to znakomity produkt dla ludzi ceniących sobie luksus za rozsądną cenę. Wyróżnia je unikalny wzór wytłaczania a także eleganckie opakowanie z rączką.

Produkty Selpak wytwarzane są z największym poszanowaniem środowiska naturalnego, zapewniając, że ich stosowanie jest bezpieczne i niezawodne. Papier toaletowy Selpak Elegance szybko stanie się niezbędnym elementem w każdej łazience. Produkt zachwyci Cię świeżym, przyjemnym zapachem, który odmieni wnętrze Twojej łazienki.

  • Wykonany w 100% z celulozy.
  • Produkty testowane dermatologicznie, odpowiednie dla wrażliwej skóry oraz delikatnej skóry dziecka.

Składniki - Selpak Perfumowany papier toaletowy Elegance 12 rol.

100% celuloza

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Dane producenta/dystrybutora

Brand Distribution Group al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Selpak Perfumowany papier toaletowy Elegance 12 rol.

  • Producent: Selpak
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8690530603974
  • EAN: 8690530603974
  • Wymiary: 20 x 21.5 x 31 cm