Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 10 szt.

Septicol uniwersalne kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych. Profesjonalna, dwukomorowa formuła kapsuł przeznaczona do prania tkanin białych i kolorowych, w szczególności fartuchów, ręczników, pościeli i maseczek. Skutecznie usuwa plamy, pozostawiając czyste i pachnące tkaniny. Zapewnia...

9.99 zł

Cena za szt. : 1zł

Dodaj do schowka

Opis

Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych to specjalistyczny i skuteczny środek przeznaczony do prania kolorowych i białych tkanin. Profesjonalna formuła Universal Power Duo - Caps doskonale usuwa plamy i zabrudzenia, w szczególności z pościeli, maseczek, ręczników i fartuchów, zapewniając tym samym niezwykłą czystość i higienę.

Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych dedykowane są do użytku w programach piorących, które wymagają zastosowania wysokiej temperatury (30-90°C). Dlatego właśnie świetnie sprawdzą się jako środek piorący silnie zabrudzone tkaniny oraz odzież medyczną.

Kapsułki Septicol są przebadane dermatologiczne. Wśród innych produktów wyróżnia je staranie opracowany, profesjonalny skład oparty na najnowszych technologiach. Dzięki temu są one niezwykle skuteczne w walce ciężkimi zabrudzeniami.

Producent MADONIS to polska firma założona w 2015 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu kosmetyków i środków czystości. Należąca do niej marka SEPTICOL to profesjonalne środki higieniczne, które powstały z myślą niesienia pomocy w trakcie panującej pandemii COVID-19. Producent MADONIS wparł polskie szpitale poprzez przekazanie im wysokiej jakości i specjalistycznych środków czystości.

Na uwagę zasługuje fakt, że firma posiada 100% kapitału polskiego i wykorzystuje w produkcji wyłącznie polskie składniki. Producent ten dzięki inwestowaniu w nowe technologie zapewnia swoim klientom najwyższe na rynku standardy jakości.

Składniki - Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 10 szt.

15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% kompozycja zapachowa, fosfoniany, substancje konserwujące (2 bromo-2-nitropropane-1,3-diol, 2-oktylo-2H-izotiazol-3-on), rozjaśniacz optyczny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna kapsułka – jedno pranie dozowanie na 4,5 kg tkaniny.

Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawartość/Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów opróżnianych przez uprawnioną firmę. Nie dotykać produktu mokrymi rękami. Zamknąć opakowanie bezpośrednio po wyjęciu kapsułki.

Opakowanie przechowywać w suchym dobrze wentylowanym miejscu. Nie przebijać, nie rozcinać kapsułek. Nie używać do prania wełny i jedwabiu. Stosować się do zaleceń producenta odzieży podanych na metce odzieży. Temperatura przechowywania 5-30°C.

Dane producenta/dystrybutora

Madonis Sp. z o.o., ul. Bolesławiecka 15 A, 98-400 Wieruszów

Recenzje

Ocena 

Kapsułki skutecznie usuwają zabrudzenia z tłuszczu, czekolady a przy tym zostawiają subtelny zapach świeżości.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Septicol Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych 10 szt.

  • Producent: Septicol
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902643090224
  • EAN: 5902643090224
  • Wymiary: 25 x 16 x 3.5 cm