Septona Calm in Care Patyczki papierowe dla dzieci 50 szt.

Patyczki higieniczne Septona Baby mogą być używane w pielęgnacji niemowląt i dzieci już od 1 dnia życia. Zostały wykonane z biodegradowalnych materiałów – papieru i 100% bawełny, które są bezpieczne dla skóry najmłodszych oraz środowiska. Miękkie końcówki patyczków mają specjalny kształt z...
2,95 * 6,99 zł
Cena za szt. : 0.06zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,99 zł

Opis

Patyczki higieniczne Septona Baby mogą być używane w pielęgnacji niemowląt i dzieci już od 1 dnia życia. Zostały wykonane z biodegradowalnych materiałów – papieru i 100% bawełny, które są bezpieczne dla skóry najmłodszych oraz środowiska.

Miękkie końcówki patyczków mają specjalny kształt z ogranicznikiem. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo podczas używania patyczków również przez mniej wprawione osoby. Zapewnia również bardziej pewną pielęgnację w przypadku ruchliwych maluchów.

Patyczki higieniczne dla niemowląt – do czego stosować?

Septona Baby biodegradowalne patyczki higieniczne to bardzo praktyczny produkt w codziennej pielęgnacji, zarówno osób dorosłych, jak i dzieci oraz niemowląt. Ich bawełniana końcówka umożliwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Miękki materiał, z którego została wykonana sprawia, że doskonale nadaje się do oczyszczania uszu, pępka i nosa maluszków.

Patyczki umożliwiają również dokładną aplikację środków leczniczych lub higienicznych na skórę. Zwężana końcówka pozwala na dokładne nakładanie punktowe preparatów. Bardzo chłonne końcówki patyczków doskonale sprawdzą się też podczas osuszania i dezynfekcji.

Biodegradowalne patyczki higieniczne Septona Baby zostały wykonane z wysokojakościowej bawełny, która nie traci włókien podczas ich używania. Nie zsuwa się również z trzonu patyczka, nawet po jego zamoczeniu. Trzon patyczków został wykonany z trwałego biodegradowalnego papieru.

Szczegóły - Septona Calm in Care Patyczki papierowe dla dzieci 50 szt.

  • Producent: Septona
  • Kod producenta: CB Baby 50
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5201410665024
  • EAN: 5201410665024
  • Wymiary: 5 x 8 x 6 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Jak używać patyczki higieniczne dla niemowląt i dzieci?

  • Trzymaj wacik blisko końcówki i delikatnie przykładaj go do skóry.
  • Podczas higieny uszu nie wkładaj patyczka do środka ucha.
  • Podczas pielęgnacji niemowląt z użyciem patyczków higienicznych należy zachować ostrożność.
  • Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>