Septona Ecolife biodegradowalne patyczki higieniczne 200 szt.

Biodegradowalne patyczki higieniczne Septona Ecolife to produkt kosmetyczny dla całej rodziny. Materiały, z których zostały wykonane oraz ich uniwersalność sprawiają, że doskonale sprawdzą się u dorosłych oraz tych młodszych użytkowników. Bawełniane końcówki patyczków zostały wykonane z...
6,99
Cena za szt. : 0.03zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,95 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Biodegradowalne patyczki higieniczne Septona Ecolife to produkt kosmetyczny dla całej rodziny. Materiały, z których zostały wykonane oraz ich uniwersalność sprawiają, że doskonale sprawdzą się u dorosłych oraz tych młodszych użytkowników. Bawełniane końcówki patyczków zostały wykonane z biodegradowalnego materiału. Podczas ich używania nie zsuwa się z patyczka ani nie gubi włókien, dlatego mogą być one używane również w okolicach oczu. Bawełna charakteryzuje się wysoką chłonnością, dlatego można ich używać do miejscowego osuszania skóry.

Poznaj zastosowanie biodegradowalnych patyczków Septona Ecolife

Patyczki higieniczne mogą być używane w codziennych zabiegach do oczyszczania uszu, pępka lub nosa. W celach kosmetycznych do niewielkich poprawek makijażu lub precyzyjnego jego nakładania. Pozwalają również na punktowe nakładanie preparatów kosmetycznych.

Septona Ecolife BIO patyczki higieniczne wykonane z organicznej bawełny, biodegradowalne, opakowanie Ecostring Bag nadaje się do recyklingu, dla całej rodziny.

Dodatkowe informacje: Testowane mikrobiologicznie.

Szczegóły - Septona Ecolife biodegradowalne patyczki higieniczne 200 szt.

  • Producent: Septona
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5201410661316
  • EAN: 5201410661316
  • Wymiary: 12 x 6 x 6 cm

Składniki - Septona Ecolife biodegradowalne patyczki higieniczne 200 szt.

Bawełna

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Podczas higieny uszu nie należy wkładać patyczka do środka ucha. Podczas pielęgnacji niemowląt z użyciem patyczków higienicznych należy zachować ostrożność.

Dane producenta/dystrybutora

SEPTONA S.A. INOFITA VIOTIA, Postal code 32011, P.O BOX 95 Greece

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również