Seria futrzana - Konik Maurycy oprawa broszurowa

Maurycy bardzo chciał się usamodzielnić. A że do miasteczka przyjechał cyrk... Tu przygoda dopiero się zaczyna. Wartościowa lektura z Waszej ulubionej serii - polecamy!
8,84 * 10,09 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,88 zł

Opis

Maurycy bardzo chciał się usamodzielnić. A że do miasteczka przyjechał cyrk... Tu przygoda dopiero się zaczyna. Wartościowa lektura z Waszej ulubionej serii - polecamy!

Dorota Kozioł jest autorem historii "Seria futrzana - Konik Maurycy oprawa broszurowa".

"Seria futrzana - Konik Maurycy oprawa broszurowa" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 20 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Seria futrzana - Konik Maurycy oprawa broszurowa została udostępniona przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to sprawdź również inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.