Seria futrzana. Piesek Węgielek

Ta książeczka to bardzo pouczająca opowieść o psiaku który choć nie był urodziwy miał piękne i dobre serce. Napisana łatwo wpadającym w ucho wierszem prosta w formie pozwoli z łatwością odczytać sens jej przesłania nawet najmłodszym czytelnikom. Urody dodają jej piękne ilustracje.
10,43 * 10,62 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,37 zł

Opis

Ta książeczka to bardzo pouczająca opowieść o psiaku który choć nie był urodziwy miał piękne i dobre serce. Napisana łatwo wpadającym w ucho wierszem prosta w formie pozwoli z łatwością odczytać sens jej przesłania nawet najmłodszym czytelnikom. Urody dodają jej piękne ilustracje.

Dorota Kozioł to autor książki "Seria futrzana. Piesek Węgielek".

"Seria futrzana. Piesek Węgielek" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja doskonałej zabawy. Wybór krótkich historii to świetny pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów także kolejne części z cyklu "Seria futrzana".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość: 20 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Seria futrzana. Piesek Węgielek" opublikowało Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.