Seria futrzana. Zajączek Feliks

Rozbrykany zając Feliks bardzo chciał przeżyć niezwykłą przygodę. Pomimo, że był strasznym śpiochem wstał pewnego dnia rano i wyruszył na poszukiwanie przygód. I to co go spotkało zmieniło jego całe życie. Mogę Wam tylko zdradzić, że od tamtej pory, po dziś dzień zające śpią z otwartymi oczami.
10,43 * 10,62 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,61 zł

Opis

Rozbrykany zając Feliks bardzo chciał przeżyć niezwykłą przygodę. Pomimo, że był strasznym śpiochem wstał pewnego dnia rano i wyruszył na poszukiwanie przygód. I to co go spotkało zmieniło jego całe życie. Mogę Wam tylko zdradzić, że od tamtej pory, po dziś dzień zające śpią z otwartymi oczami.

Autorem historyjki "Seria futrzana. Zajączek Feliks" jest Dorota Kozioł.

Książka pt. "Seria futrzana. Zajączek Feliks" została zakwalifikowana do kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup również inne bajki z cyklu "Seria futrzana".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Seria futrzana. Zajączek Feliks została wydana przez Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.