Seria Gotuj Skutecznie - Magdalena Grzegorczyk

Seria “Gotuj skutecznie” skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy chcieliby nauczyć się gotować łatwo, prosto i niedrogo, a co najważniejsze smacznie!

Jeżeli chciałbyś zająć się gotowaniem, ale uważasz, że nie masz na to czasu, ta seria jest właśnie dla Ciebie. “Gotuj skutecznie” to zestaw książek kucharskich pełnych prostych, ale i niezwykle smacznych przepisów. Autorka postarała się o to, aby każdy, nawet najbardziej zapracowany, był w stanie je wykonać. Właśnie dlatego “Gotuj skutecznie” to jedna z najbardziej popularnych serii!

Magdalena Grzegorczyk jest kucharką, prowadząca bloga skutecznie.tv. To właśnie tam zaczęła swoją przygodę z przedstawianiem Czytelnikom autorskich pomysłów. Jak sama przyznaje, wydawało jej się kiedyś oczywiste, że każdy ma czas ugotować najprostszą potrawę. Niestety, jak się okazuje praca i obowiązki potrafią skutecznie zepsuć nasz plan działania. Tylko czy to problem dla prawdziwych pasjonatów?

Seria “Gotuj skutecznie” przedstawia liczne książki kucharskie oparte na zasadzie: zdrowo, szybko, wyjątkowo smacznie! Znajdujemy tutaj takie pozycje jak: “Szybko, smacznie, domowo”, “Domowe pieczywo”, “Lunch box do pracy i szkoły”, “Fast&Fit. Przepisy dla zapracowanych”. Jak więc widać każdy może znaleźć tu coś dla siebie, a w szczególności ten, kto chcialby móc łączyć pracę z gotowaniem! Na pierwszy rzut oka może wydawać się to niemożliwe, ale autorka w jasny sposób przedstawia nam przeróżne rozwiązania w sytuacji kiedy ogranicza nas czas. Jej przepisy są smaczne, proste i nie wymagają zbyt dużego nakładu pracy.

Oczywiście jeśli chcemy, znajdziemy również bardziej czasochłonne dania, do wykonania na przykład podczas weekendu. To bardzo dobra opcja dla tych, którzy chcą być świadomi tego, co jedzą i w końcu postarać się zadbać o własne zdrowie. Lunch boxy do pracy? Drugie śniadanie zamiast batonika na szybko? A może smaczna kolacja zamiast opuszczenia ostatniego posiłku? Wraz z serią “Gotuj skutecznie” podobne rozwiązania staną się dla Ciebie oczywistością i zapomnisz o chwilach, kiedy to musiałeś opierać się na gotowych i przetworzonych produktach!

Domowe pieczywo -48%
18,23 zł 34,90 zł
Domowe pieczywo Outlet
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe