Seria Klub Przyjaciół Myszki Miki

“Klub Przyjaciół Myszki Miki” to wspaniała seria zawierająca kolorowanki, naklejki i różne gadżety związane z ukochaną przez miliony dzieci na całym świecie Myszką Miki i nie tylko!

Klub Przyjaciół Myszki Miki? A kto nie chciałby do niego należeć? Z pewnością każde dziecko, które dostanie w swoje dłonie podobne gadżety i książeczki do zabawy! Seria “Klub Przyjaciół Myszki Miki” to zbiór najciekawszych, najlepszych i najbardziej popularnych książeczek i nie tylko, związanych z ulubionym bohaterem bajek i jego przyjaciółmi!

Seria zawiera zarówno kreatywne kolorowanki, malowanki, jak i naklejki czy szkicownik projektantki. Widzimy więc, że każdy maluch wybierze z pewnością coś wyjątkowego dla siebie. Kolorowanki pełne są ciekawych obrazków, które musimy pokolorować. Często łączą się z zestawami z naklejkami, przez co stają się jeszcze bardziej ciekawe i rozwijające dla dzieci. W końcu to połączenie różnych stylów, pozwala na modyfikowanie i wymyślanie własnych obrazków. Same naklejki mogą być oczywiście wykorzystane na wiele sposobów. Nie tylko w książeczce, ale i poza nią, na zeszyty szkolne, podręczniki, czy jako element autorskiego projektu. Szkicownik projektantki przypadnie do gustu każdej małej wielbicielce mody, która pozna jej tajniki i dowie się, jak efektownie łączyć kolory! Minnie i Daisy chętnie pomogą każdej małej dziewczynce, a na dodatek zdradzą parę sekretów ze swojej garderoby.

Cała seria jest dostępna w wielu różnych egzemplarzach, formach i przeznaczona została dla dzieci w różnym wieku. Czy to chłopiec, czy dziewczynka, jeśli tylko jest fanem Myszki Miki, nie będzie w stanie przejść obok niej obojętnie! To idealny prezent na urodziny, święta lub z każdej innej okazji. Rozwijający zarówno zdolności poznawcze, manualne, jak i zapewniający niesamowitą zabawę dla malucha. W końcu połączenie nauki i rozrywki jest najbardziej efektywną formą spędzania wolnego czasu.

Szkicownik projektantki - Minnie i Daisy -45%
wysyłka do 72 godzin
Klub Przyjaciół Myszki Miki - Puzzelki -11%
wysyłka do 72 godzin
Szkicownik projektantki - Minnie i Daisy -20%
wysyłka do 72 godzin
Ścieralne strony. Minnie -10%
8,99 zł 9,99 zł
Ścieralne strony. Minnie
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe