Seria Małe królestwo Bena i Holly - Praca zbiorowa


“Małe królestwo Bena i Holly” to animowany serial dla najmłodszych, którego reżyserami są Neville Astley i Mark Baker. Zaangażowali się oni również w prace nad scenariuszami poszczególnych odcinków.

Pierwszy odcinek serialu “Małe królestwo Bena i Holly” został wyemitowany w Wielkiej Brytanii 6 kwietnia 2009 roku. W Polsce, niecały rok później, 24 stycznia 2010 roku na stacji telewizyjnej “Nickelodeon Polska”. Odcinki przyciągają przed telewizory tysiące młodych widzów. “Małe królestwo Bena i Holly” przedstawia niesamowite losy czarodziejki Holly, która na codzień zamieszkuje Pałac Wróżek. Ben to jej najlepszy elfi przyjaciel. Bohaterom towarzyszą również inne postacie, takie jak: Niania Świnka, Daisy i Poppy czy Biedronka Gaston.

W polskiej wersji językowej, głosu postaciom użyczyli między innymi: Magda Kusa, Jan Rotowski, Zygmunt Sierakowski, Mirosław Wieprzewski, Bernard Lewandowski, Justyna Bojczuk, Maciej Szary, Anna Apostolakis i wielu innych.

W naszej ofercie posiadamy książeczki dla najmłodszych Czytelników, które powstały na podstawie animowanego serialu. Znajdziemy w nich również naklejki i liczne zagadki. Polecamy w szczególności tytuły, takie jak: “Małe Królestwo Bena i Holly. Część 3. Szkoła Elfów”, “Małe królestwo Bena i Holly. Część 6. Magia na opak” czy “Małe królestwo Bena i Holly. Część 8. Biwak z przygodami”. Książeczki edukacyjne z serii “Małe królestwo Bena i Holly” z pewnością zachwycą niejednego małego Czytelnika.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe