Seria Small ArmyCzołgi i samoloty to tylko niewielka część maszyn, które można już dziś zbudować z klocków Cobi! Dołącz do zabawy i przekonaj się, że możesz stworzyć swój własny plac boju.

Od nowoczesnej artylerii wojskowej aż do niszczycieli z czasów II Wojny Światowej, to wszystko możesz mieć w zasięgu ręki odwzorowując najgroźniejsze konflikty zbrojne na świecie. Każdy
model jest możliwy do złożenia z klocków i wiernie odtwarza oryginał, dzięki czemu sprawia ogromną frajdę przy ich konstruowaniu i nie tylko.

"Small Army" to seria dla małych budowniczych i wojskowych, którzy będą chcieli wykorzystać swoje modele w czasie aranżowanego konfliktu zbrojnego. Seria składa się z szerokiej oferty modeli, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym z nich jest "Samolot Vought F4U Corsair", czyli maszyna używana przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych podczas II Wojny Światowej. "Czołg M18 Hellcat" zwany też amerykańskim niszczycielem również z okresów wojennych, który uznany został za najszybszy pojazd tamtych czasów. "Dron bojowy" to przykład nowoczesnej maszyny wykorzystywanej przez żołnierzy m.in. do weryfikacji zagrożeń. Innymi współczesnymi narzędziami wojskowymi mogą być bezzałogowe roboty do rozbrajania bomb, czy pustynne pojazdy artylerii wojskowej.

Firma Cobi już od wielu lat jest jednym z czołowych producentów zabawek dla dzieci, która z czasem trafiła również poza granice Polski. Zachwyca najmłodszych szerokim wachlarzem zabawek i wysoką jakością wykonania. Oprócz serii "Small Army" Cobi produkuje m.in. "World of Tanks", "Wild Story", "Jeep Willys", "Action Town", "Bitwa o Berlin", "Smithsonian", "Piraci", "Boening", "Cobi Electronic".
-15%
wysyłka do 72 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe