Seria Spirit Animals


Zdumiewający cykl fantasy dla młodzieży, za którym stoją bestsellerowi autorzy. Odkrywaj kolejne tomy i sprawdź, z jakimi zwierzętami są związani konkretni bohaterowie.

Seria "Spirit Animals" to szereg opowieści o czwórce nastolatków, którzy odkrywają w sobie niezwykłe zwierzoduchy. Dzięki swoim mocom, mają strzec bezpieczeństwa świata i chronić
go przed ewentualną zagładą. Na cykl składa się siedem tomów: "Zwierzoduchy", "Polowanie", "Więzy krwi", "Ogień i lód", "Naprzeciw falom", "Wzlot i upadek" oraz "Wszechdrzewo". Powstaje także druga seria "Spirit Animals" opatrzona podtytułem "Upadek Bestii". W jej ramach ukazały się obecnie: "Nieśmiertelni strażnicy", "Spalona ziemia", "Powrót", "Ognista fala" oraz "Serce ziemi".

W "Zwierzoduchach" młody Czytelnik poznaje czwórkę głównych bohaterów, którzy odkrywają więź z czterema różnymi zwierzętami: wilkiem, lampartem, pandą oraz sokołem. W dwóch kolejnych tomach przyjaciele: Abeke, Meilin, Conor i Rollan, mimo swojego niewielkiego doświadczenia, muszą stoczyć walki o losy świata. "Ogień i lód" opowiada z kolei o ich wyprawie po talizman niedźwiedzicy polarnej Suki, który również ma powstrzymać Zdobywców przed przejęciem władzy nad wszystkim. W "Naprzeciw falom" przychodzi czas na zdobycie kolejnego medalionu, a we "Wzlocie i upadku" bohaterowie muszą odwiedzić Wielkiego Lwa, który strzeże następnego talizmanu. Ostatni tom przygód doprowadza do starcia z potężnym wrogiem, któremu udało się uciec z więzienia.

Druga seria "Spirit Animals" dotyczy przebudzenia złej mocy, którego wszyscy się obawiali. Bohaterowie z poprzedniej części muszą toczyć kolejne bitwy i próbować pokonać jej potęgę.

Za serię "Spirit Animals" odpowiadają różni autorzy tworzący literaturę dla młodzieży. Wśród nich jest na przykład Brandon Mull, pisarz wielu powieści fantasy dla dzieci. Za drugą część serii "Baśniobór" w 2007 roku otrzymał Whitney Award. Trzecią z kolei przygotowała Maggie Stiefvater znana głównie z książek z gatunku Young Adult, choć tworzy również fantastykę. Największą popularność zdobyła serią "Drżenie". Pozostałe tomy napisali: Sean Williams, Garth Nix, Shannon Hale, Tui T. Sutherland, Eliot Schrefer oraz Marie Lu.
-27%
w magazynie
-36%
wysyłka w 48 godzin
-50%
wysyłka do 72 godzin
-50%
wysyłka do 72 godzin
-48%
wysyłka do 72 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe