Seria Uzdrów się sam - Walter Last

Uzdrów się sam - pod takim tytułem wydał serię swoich książek Walter Last, niemiecki biochemik, żywieniowiec i naturoterapeuta. Autor, czerpiąc z własnej wiedzy i doświadczenia, opisuje fascynujący świat naturalnego podejścia do zdrowia.

 

Seria Uzdrów się sam przybliża Czytelnikom tematykę prawidłowego odżywiania się, kształtowania odpowiednich nawyków i zachowań oraz stosowania różnego rodzaju terapii. Opisane metody pozostają w zgodzie z naturą, przez co pozwalają nie tylko utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie, ale też zapobiegać powstawaniu chorób, a nawet je leczyć!

W książkach autor stara się przybliżyć zagadnienie medycyny naturalnej, czerpiącej z dóbr otaczającego nas świata. Natura oferuje bowiem wiele rozwiązań, mogących znacznie przyczynić się do naszego dobrostanu. Wystarczy tylko odrobina wiedzy, by móc czerpać z tego otaczającego nas na co dzień źródła.

 

Książki z tej serii z pewnością przypadną do gustu każdemu chętnemu do poszerzania własnych horyzontów. Pozwolą poznać różne sposoby wzmacniania dobrego samopoczucia i zdrowia, wykraczające poza ramy medycyny konwencjonalnej. Z pewnością będzie to dobra i wciągająca lektura, która przełożyć się może na wiele wartościowych odkryć.

Jak wyleczyć się z raka -28%
25,03 zł 35,00 zł
Jak wyleczyć się z raka
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe