Seria Wa:żywo


Czysta etykieta, funkcjonalność, jakość i bezpieczeństwo, wygoda, odpowiedzialność za środowisko i etyka – to podstawowe założenia firmy Joyfood, która na rynku zdrowej żywności funkcjonuje nie od dziś. Joyfood odpowiada za stworzenie pięciu rozpoznawalnych na polskim rynku branżowym marek wśród których można wymienić brandy takie jak PROporcja, Zdrowe Pola, Pyszniejemy, Tukaffe i SmartFood.

Dziś bliżej przedstawimy Wam markę Zdrowe Pola, bo to właśnie w jej asortymencie możecie znaleźć produkty z serii WA:żywo. Inspiracją do stworzenia brandu Zdrowe Pola była reakcja na aktualną sytuację na rynku żywności oraz podejście konsumentów do kupowania warzyw i owoców. Zdrowe Pola, poprzez udostępnianie szerokiego wyboru wartościowych, ale i absolutnie podstawowych produktów, pragnie zmienić szkodliwe nawyki żywieniowe milionów osób.

W ofercie Zdrowych Pól znajdziecie przede wszystkim warzywne pasty powstałe na bazie starannie wyselekcjonowanych składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł. To także produkty bogate w aminokwasy, witaminy i pozostałe składniki mineralne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W produktach z serii WA:żywo znajdziecie także elementy określane jako superżywmość, czyli elementy takie jak pyłek kwiatowy, proszek z buraka itd.

Warzywne pasty dostępne w naszym sklepie internetowym to przede wszystkim kompozycja w pełni naturalnych składników, które marka pozyskuje od lokalnych rolników, wspierając tym samym rozwój branży. Pasty te są pozbawione konserwantów i stanowią świetne uzupełnienie codziennej diety, także wegetariańskiej. Sprawdzą się zarówno jako dodatek do śniadania, jak i smaczna przekąska.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe