Shy Deer Body Peeling Brush szczotka do peelingowania ciała na sucho

  • Shy Deer
  • 5900168929197
  • 4 dni
Szczotka do peelingowania ciała na sucho - Shy DeerDlaczego warto peelingować ciało na sucho?Proces ten:- stymuluje samooczyszczanie organizmu,- stymuluje krążenie krwi i limfy,- odblokowuje pory,- zapobiega wrastaniu włosków po depilacji,- wspiera walkę z cellulitem. Dzięki temu nasza skóra jest...

68.73 zł

Dodaj do schowka

Opis

Szczotka do peelingowania ciała na sucho - Shy Deer

Dlaczego warto peelingować ciało na sucho?
Proces ten:

- stymuluje samooczyszczanie organizmu,
- stymuluje krążenie krwi i limfy,
- odblokowuje pory,
- zapobiega wrastaniu włosków po depilacji,
- wspiera walkę z cellulitem.
 
Dzięki temu nasza skóra jest oczyszczona, gładka, nabiera zdrowego blasku, a składniki aktywne w produktach pielęgnacyjnych do ciała lepiej i szybciej przenikają!
 
Sposób użycia:
Rozpocznij szczotkowanie ciała od stóp ku górze, zawsze wykonując ruchy w kierunku serca. Stopień oczyszczenia, czyli peelingowania zależy od siły nacisku szczotki do ciała. Im mocniej przyciśniesz szczotkę tym efekt będzie intensywniejszy.
Po zakończeniu peelingu oczyść szczotkę mechanicznie, a następnie ją zdezynfekuj.
 
Wykonanie:
Szczotka Shy Deer wykonana jest z drewna bukowego. Jej poręczna, materiałowa rączka wykonana jest z bawełny, włosie natomiast to naturalne włókno agawy. Drewno użyte do produkcji szczotki, tak samo jak to, które używane jest do produkcji opakowań produktów Shy Deer, nie jest impregnowane, co w połączeniu z pozostałymi materiałami sprawia, że szczotka jest w 100% biodegradowalna!
Szczotka jest zgodna z zasadami filozofii zero waste - szczotkując ciało na sucho - oszczędzasz wodę, którą zużyłbyś podczas wykonywania peelingu ciała na mokro, przy użyciu tradycyjnych peelingów do ciała.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Shy Deer Body Peeling Brush szczotka do peelingowania ciała na sucho

  • Producent: Shy Deer
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900168929197
  • EAN: 5900168929197