Shy Deer Opaska kosmetyczna Welurowa

  • Shy Deer
  • 5900168929340
  • 3 dni
Stwórz swój własny Rytuał Spa i Relaks z Shy Deer! Opaska stworzona do domowego SPA jest bardzo funkcjonalna. Zakładamy ją przed rozpoczęciem nakładania maski oraz pielęgnacji, aby nie przejmować się opadającymi włosami. Dzięki tej opasce całość twarzy jest odsłonięta, więc możemy się nią wspomóc...

31.08 zł

Dodaj do schowka

Opis

Stwórz swój własny Rytuał Spa i Relaks z Shy Deer!

Opaska stworzona do domowego SPA jest bardzo funkcjonalna. Zakładamy ją przed rozpoczęciem nakładania maski oraz pielęgnacji, aby nie przejmować się opadającymi włosami. Dzięki tej opasce całość twarzy jest odsłonięta, więc możemy się nią wspomóc także podczas robienia makijażu.

Opaska bankietowa? Oczywiście że tak!
Fryzura już ułożona, a maseczka nie zrobiona? Gdy zależy Ci na tym, aby Twój look od fryzjera pozostał nienaruszony to ta opaska jest absolutnym must have. Wykonana z bardzo przyjemnego materiału nie będzie przeszkadzała podczas czynności pielęgnacyjnych.

Produkt produkowany jest w Polsce. Otrzymywany jest poprzez selekcję właściwych i trwałych materiałów. Opaska wykonana z weluru, zakończona rzepem. Jest niezwykle miękka i elastyczna. Opaska ma uniwersalny rozmiar i jest w kolorze beżowym z logo Shy Deer.

Stosuj opaskę zawsze wtedy, kiedy wykonujesz zabiegi pielęgnacyjne na twarzy i jej okolicy, a chcesz uniknąć zabrudzenia i zamoczenia włosów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Shy Deer Opaska kosmetyczna Welurowa

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900168929340