Silan Płyn do zmiękczania tkanin Fresh Control Cool Fresh 2.7 l

Nowy płyn do zmiękczania tkanin Silan z formułą mikrokapsułek zapachowych. Zapewnia świeżość i zapach tkanin po przechowywaniu w garderobie aż do 140 dni. Ponadto formuła jest wzbogacona o Technologię Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów. Innowacyjne mikrokapsułki zapachowe pękają w wyniku tarcia...

15.95 zł

-16%

18.99 zł

Cena za L : 5.91zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyny do zmiękczania tkanin kojarzone są zwykle z ubrankami dla dzieci, jednak nic bardziej mylnego - odpowiednio dobrany płyn sprawdzi się świetnie w każdym przypadku. Produkt firmy Silan zapewni miękkość i przyjemność w dotyku, a wszystko to na bardzo długi okres. Jednocześnie jego przyjemny zapach potrafi się utrzymywać niezwykle długo, a wszystko przez najnowsze technologie w nim zawarte.

Silan Fresh Control to płyn, który zawiera w sobie innowacyjną formułę mikrokapsułek zapachowych. Jest to o tyle ciekawa opcja, że nie działa tylko i wyłącznie podczas prania, żeby później z dnia na dzień zmniejszać swoją woń. Tutaj mamy do czynienia z codziennym uwalnianiem zapachu. Jak to działa? To proste. Podczas noszenia odzieży ocieramy ją o siebie, a tarcie to będzie uwalniało mikrokapsułki z zapachem - w ten sposób każdego dnia możesz cieszyć się świeżością swoich ubrań.

Wszystko to zostało wzbogacone o Technologię Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów, dzięki której zapach i świeżość tkanin utrzyma się nawet do 140 dni podczas przechowywania w garderobie. Koniec z nieprzyjemnymi zapachami związanymi z zimowymi ubraniami, których nie nosimy już od połowy roku.

Silan to marka, która zawsze dba nie tylko o klienta, ale również o środowisko naturalne. Butelka, w którą wyposażyli swój płyn Fresh Control, jest w pełni biodegradowalna. Produkty tej firmy już od lat dostarczają piękne zapachy i miękkość do naszej garderoby, a wszystko to w przystępnej cenie i dużych butelkach, które wystarczają na długi czas. Nie ma co czekać - zapewnij sobie świeżość ubrań już dziś!

Składniki - Silan Płyn do zmiękczania tkanin Fresh Control Cool Fresh 2.7 l

5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool)

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

Dane producenta/dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Silan Płyn do zmiękczania tkanin Fresh Control Cool Fresh 2.7 l

  • Producent: Silan
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101384536
  • EAN: 9000101384536
  • Wymiary: 32.8 x 18.5 x 9.5 cm