Silcare Base One Primer & Tea Tree Oil primer do naturalnej płytki paznokcia 15 ml

Base One Primer + Tea Tree Oil to preparat przeznaczony do naturalnej płytki paznokcia używany podczas stylizacji metodą żelową, hybrydową i akrylową, który został wzbogacony o olejek z drzewa herbacianego. Primer jest nieinwazyjny dla płytki, a dodatkowo pozbawiony drażniącego zapachu, co sprawia,...

17.45

Cena za L : 1163.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Base One Primer + Tea Tree Oil to preparat przeznaczony do naturalnej płytki paznokcia używany podczas stylizacji metodą żelową, hybrydową i akrylową, który został wzbogacony o olejek z drzewa herbacianego. Primer jest nieinwazyjny dla płytki, a dodatkowo pozbawiony drażniącego zapachu, co sprawia, że praca z nimi jest o wiele przyjemniejsza.

Dzięki innowacyjnej technologii mieszania ? Active Ingredients Insertion Technology ? w produkcie zostały wprowadzone substancje olejowe, jednocześnie nie osłabiając właściwości adhezyjnych produktu.

W primerze wykorzystano wolne grupy aminowe i hydroksylowe, aby zwiększyć efektywność tworzenia wiązań wodorowych, co zapewnia doskonałą przyczepność z bazami hybrydowymi, żelowymi oraz masą akrylową.

Cechy:
- formuła wzbogacona o olejek z drzewa herbacianego
- zastosowanie innowacyjnej technologii Active Ingredients Insertion Technology
- nieinwazyjny dla płytki paznokcia
- nie posiada drażniącego zapachu
- zapobiega zapowietrzaniu oraz liftowaniu nakładanego produktu
- nie zawiera kwasu metakrylowego, nie wywołuje podrażnień i nieprzyjemnego uczucia pieczenia
- przeznaczony głównie pod manicure hybrydowy

Sposób użycia: Nanieść cienką warstwę pędzelkiem na płytkę paznokcia i chwilę odczekać do wyschnięcia (pozostaje lepka warstwa). Należy stosować regularnie ? w zależności od metody stylizacji zalecamy powtarzanie aplikacji co około trzy tygodnie

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Silcare Base One Primer & Tea Tree Oil primer do naturalnej płytki paznokcia 15 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902560525496

Inni Klienci kupili również