Silcare Base One Primer & Vitamins witaminowy primer do naturalnej płytki paznokcia 15 ml

  • Silcare
  • 5902560518801
  • 4 dni
Jedyny witaminowy primer na rynku kosmetycznym! Base One Primer + vitamins – bezkwasowy preparat przeznaczony do naturalnej płytki paznokcia używany podczas stylizacji metodą żelową, hybrydową i akrylową. Innowacyjna formuła pozwoliła na wprowadzenie witaminy A oraz witaminy E w nośnikach...

13.21 zł

13.39 zł

Cena za L : 880.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Jedyny witaminowy primer na rynku kosmetycznym! Base One Primer + vitamins – bezkwasowy preparat przeznaczony do naturalnej płytki paznokcia używany podczas stylizacji metodą żelową, hybrydową i akrylową. Innowacyjna formuła pozwoliła na wprowadzenie witaminy A oraz witaminy E w nośnikach olejowych, witamin z grupy B (B7, B8) i pantotenianu wapnia nie osłabiając właściwości adhezyjnych produktu.

Dzięki zawartym w składzie witaminom pozwala na pracę nawet na bardzo zniszczonej płytce. Specjalnie dobrane składniki zapewniają doskonałą przyczepność, nie wywołując podrażnień oraz nieprzyjemnego uczucia pieczenia. Jego właściwości sprawiają, że zapobiega zapowietrzaniu oraz liftowaniu nakładanego produktu. Preparat jest nieinwazyjny.

Primer aplikuje się bezpośrednio na naturalną płytkę, więc zawarte w nim witaminy nie trafiają na dodatkową barierę, a barwione na czarno opakowanie chroni zawarty w nim kompleks Pro Vita przed działaniem promieni słonecznych.

CECHY:
- produkt bezkwasowy
- zawiera witaminy A, E, B7, B8 oraz pantotenian wapnia
- stosuje się go bez utwardzania w lampie
- nieodzowny w metodzie żelowej, hybrydowej oraz akrylowej
- nieinwazyjny dla płytki paznokcia


SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść cienką warstwę pędzelkiem na płytkę paznokcia i chwilę odczekać do wyschnięcia (pozostaje lepka warstwa).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Silcare Base One Primer & Vitamins witaminowy primer do naturalnej płytki paznokcia 15 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902560518801

Inni Klienci kupili również