Silcare Ideal UV/LED Gel żel budujący do paznokci Authentic Clear 30 g

  • Silcare
  • 5902560526530
IDEA'L  UV-LED / LED GEL to żel budujący do stylizacji paznokci. Baza żelowa oparta jest w 100% na oligomerach, dzięki czemu produkt jest ekstremalnie gęsty, niezwykle łatwy w formowaniu, zachowuje pożądany kształt, co sprawia, że jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących...

50.54

Cena za kg : 1684.67zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

IDEA'L  UV-LED / LED GEL to żel budujący do stylizacji paznokci. Baza żelowa oparta jest w 100% na oligomerach, dzięki czemu produkt jest ekstremalnie gęsty, niezwykle łatwy w formowaniu, zachowuje pożądany kształt, co sprawia, że jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących stylistek.  Żel jest niewiarygodnie twardy -  redukuje naprężenia mechaniczne i tym samym jest odporny na uszkodzenia i ścieranie, co sprawia, że manicure jest trwały i wygląda nienagannie aż do kolejnej stylizacji. Dodatkowo charakteryzuje się wysoką lepkością i wybitną adhezją. Nie posiada właściwości samopoziomujących.

Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii Control Curing reakcja polimeryzacji została rozłożona w czasie, co pozwoliło na ograniczenie emisji ciepła. Dzięki temu uczucie pieczenia w lampie jest zredukowane do minimum przy zachowaniu temperatury w pomieszczeniu na poziomie 20 - 25?C.

Cechy:
- rozłożona emisja ciepła ? technologia Control Curing
- ekstremalnie gęsty
- o wysokiej twardości
- o wybitnej adhezji
- nie żółknie ? dzięki zastosowaniu faktorów UV
- odporny na uszkodzenia mechaniczne
- niepoziomujący

Sposób użycia: Rozprowadzić żel na płytce paznokcia i utwardzać pod lampą UV-LED lub LED o mocy min. 36 W w czasie 60 s. Przy przedłużaniu nałożyć cienką warstwę bazową, utwardzić w lampie, następnie nałożyć warstwę budującą i ponownie utwardzić w lampie.

Uwaga: Testowany w temperaturze 23?C. Preparat może wywoływać podrażnienia oczu lub skóry. W przypadku podrażnienia ? przemyć obficie wodą i skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Silcare Ideal UV/LED Gel żel budujący do paznokci Authentic Clear 30 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902560526530