Simed Majteczki kąpielowe nadruk Delfinki/ wieloryby

  • Simed
  • 5903126859604
Majteczki kąpielowe to idealne rozwiązanie na plażę i do kąpieli. Posiadają wodoodporną warstwę, dzięki której ich zawartość nie wydostanie się na zewnątrz. Miękka wewnętrzna siateczka jest delikatna i przyjemna dla skóry dziecka. Można prać w pralce w temp. 40°C. Regulacja S, M, L pozwala...

20.79 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Majteczki kąpielowe Simed są produktem doskonale przemyślanym dla rodziców małych dzieci. Sprawdzają się idealnie podczas kąpieli w basenie czy na kąpieliskach, nad jeziorem i morzem. Wykonane z nieprzepuszczającego nieczystości materiału posiadają wielostopniową regulację na napy. Daje ona możliwość dopasowania otulacza do wielkości dziecka, zarówno pod względem szerokości w pasie, jak i na wysokość majteczek. Idealne podczas wakacji z maluchem już od najmłodszego wieku, do końca okresu korzystania z pieluszek.

Produkt wykończony jest w środku miękką siateczką zapewniającą komfort użytkowania. Należy założyć dziecku, wcześniej dopasowując wielkość do wagi i wzrostu malucha. Odpowiada dziecięcym rozmiarom S, M i L - wadze od około 3 do 12 kilogramów, obwodzie w pasie 24-52 cm, obwodzie nóżki 12-28 cm. Wesoły nadruk wielorybów na niebieskim tle fal zachęca do wspólnej zabawy. Posiadają wodoodporną warstwę, dzięki której ich zawartość nie wydostanie się na zewnątrz. Miękka lamówka na brzegach zapewnia komfort nawet podczas intensywnego ruchu.Wygodne, szybkie rozpinanie i zapinanie produktu pomaga w przebieraniu dziecka i pozwala uniknąć zbyt długiego wychładzania organizmu po wyjściu z wody.

Majteczki kąpielowe to świetna ekologiczna alternatywa dla jednorazowych pieluszek kąpielowych. Można używać ich wielokrotnie przez dłuższy okres dzięki stopniowemu dopasowaniu rozmiaru. Produkt nadaje się do prania w pralce automatycznej w temperaturze 40° Celsjusza.

Opakowanie zawiera jedną parę majteczek w uniwersalnym regulowanym rozmiarze we wzór delfinki/ wieloryby. Firma Simed specjalizuje się w produktach medycznych, co gwarantuje najwyższą jakość.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-40

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Majteczki kąpielowe nadruk Delfinki/ wieloryby

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: MB001
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859604
  • EAN: 5903126859604
  • Wymiary: 0.3 x 24 x 22 cm