Simed Majteczki treningowe nadruk Krówka

  • Simed
  • 5903126859437
Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

15.69 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Wszyscy rodzice zmagający się z trudną sztuką odpieluchowania dziecka zapewne docenią ten zyskujący na popularności i nierzadko niezbędny „gadżet”. Majteczki treningowe „MILA” wykonano z bezpiecznej 100% bawełny, wewnątrz wyściełane są warstwą mięciutkiej frotty, a od zewnątrz powłoką PUL przeciwdziałającą wyciekom. Nie jest to wielorazowa pieluszka, jednak minimalizuje ryzyko niekontrolowanych wycieków, które podczas treningu czystości często mają miejsce. Dziecko czuje zawilgocenie i związany z tym dyskomfort, co uświadamia mu, że jednak lepiej skorzystać z nocniczka, ale nic nieprzyjemnego nie cieknie po nóżkach. W sytuacji większego zamoczenia mogą jednak zacząć przeciekać. Majteczki pomagają pożegnać się z pieluchami i są świetnym pomysłem na pierwszą „dorosłą” bieliznę dla dziecka, gdyż niewiele różnią się od zwykłych majtek.

Przyjemny żywy wzór oraz naszyta fioletowa krówka sprawiają, że dzieci chętnie z nich korzystają. Majteczki „MILA” przydatne są również podczas nauki samodzielnego ubierania się.

Rozmiar ok. 12-14 kg, obwód pasa 37-54 cm, obwód nóżki 25-29 cm. W pasie i nóżkach znajdują się elastyczne gumki zapewniające komfort użytkowania. Można je prać w pralce w temperaturze do 40°C.

Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki są potwierdzeniem tego sukcesu.

Producentem jest uznana polska firma Simed, która od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości artykułów dedykowanych mamom i ich pociechom. Firma oferuje klientom m.in. doskonałe laktatory, butelki, smoczki, czy ekologiczne pieluszki wielorazowe.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-31

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Majteczki treningowe nadruk Krówka

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M008
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859437
  • EAN: 5903126859437
  • Wymiary: 0.3 x 21 x 14 cm