Simed Majteczki treningowe nadruk Lew

  • Simed
  • 5903126859444
Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

15.69 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Majteczki treningowe MILA idealnie sprawdzają się podczas okresu odpieluchowania dziecka. Dzięki budowie i użytym materiałom nie przeciekają, a przy okazji uczą dziecko sygnalizowania swoich potrzeb.  Maluch po załatwieniu potrzeby fizjologicznej czuje wilgoć, czyli dyskomfort. Jest to dla niego znak, że kolejnym razem będzie niemiło, więc trzeba powiedzieć rodzicom o swojej potrzebie. To właśnie różnica między majteczkami a pieluchami wielorazowymi, w których dziecko ma sucho.  

Maluch może poczuć się więc jak „dorosły” i chodzić w „dorosłej” bieliźnie, przy okazji ucząc się kontrolować swoje potrzeby i komunikować je. Kolorowe wzory, w tym przypadku duży lew na tle mniejszych zwierzątek, dodatkowo zachęcają dziecko do założenia ładnej bielizny.

Majtki treningowe „MILA” są dostosowane do przedziału wagowego od 12 do 16 kg. Posiadają specjalne gumki w pasie i przy nóżkach, które idealnie dostosowują się do ciała dziecka. Uniemożliwiają one też wydostanie się zawartości na zewnątrz.

Pamiętaj, że majteczki treningowe nie zastępują pieluszek wielorazowych, a przy dużym zamoczeniu mogą przeciekać. Nie posiadają dodatkowych wkładów chłonnych, przez co mogą być używane jak normalna bielizna.

Majteczki wykonane są z miękkiej, przyjaznej bawełny, a środek dodatkowo wyłożony został delikatną tkaniną frotte. Od zewnątrz zaś zabezpieczone zostały przed przeciekaniem warstwą PUL. Majteczki uszyte ze 100% bawełny. Majteczki zapewniają odpowiedni przewiew, dzięki czemu dziecko nie jest narażone na odparzenia. Delikatne tkaniny nie powodują też otarć oraz podrażnień.

Majtki można prać w pralce, w temperaturze do 40°C.

Rozmiar ok. 12-14 kg, obwód pasa 37-54 cm, obwód nóżki 25-29 cm.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-32

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Majteczki treningowe nadruk Lew

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M009
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859444
  • EAN: 5903126859444
  • Wymiary: 0.3 x 21 x 14 cm