Simed Majteczki treningowe nadruk Lisek

  • Simed
  • 5903126859673
Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

15.69 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Majteczki treningowe „MILA” ułatwiają w łatwy i higieniczny sposób nauczenie dziecka korzystania z nocnika. Są niezastąpione podczas okresu odpieluchowania. Dziecko nosi je jak normalną bieliznę. Dzięki swoim właściwościom majtki treningowe „MILA” zatrzymują wilgoć w środku bielizny powodując tym samym poczucie dyskomfortu dla dziecka. Ma to skłonić malucha do sygnalizowania rodzicom swoich potrzeb fizjologicznych i przyspieszyć naukę ich kontrolowania.

Podczas używania majteczek treningowych „MILA” nie ma konieczności stosowania jednorazowych pieluch.

Atrakcyjny motyw liska wyszyty na kolorowym, wzorzystym tle, przypadnie do gustu niejednemu małemu użytkownikowi tych majteczek. Z pewnością nikogo nie będzie trzeba do tego przekonywać – nie tylko ze względu na wygląd, ale też na możliwość noszenia „dorosłej” bielizny. Twój maluch to doceni!

Produkt jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 12 do 14 kg. Idealne przyleganie do ciała i zabezpieczenie przed przeciekaniem ułatwiają też wszyte w pasie i przy nóżkach gumki. Dodatkowo funkcję taką ma zewnętrzna warstwa PUL. Wnętrze zaś jest obszyte mięciutką tkaniną frotte, co zapewnia wysoki komfort noszenia. Majteczki uszyte ze 100% bawełny. Naturalne, delikatne dla skóry dziecka materiały gwarantują oddychanie skóry, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko odparzeń, ale też otarć i podrażnień. Szczególnie polecane są podczas upałów.

Majteczki treningowe „MILA” mają ograniczoną chłonność. Przy zbyt dużym przemoczeniu mogą przepuszczać wilgoć, a więc wymagają regularnej wymiany. Można je prać w pralce, w temperaturze nie przekraczającej 40°C.

Rozmiar ok. 12-14 kg, obwód pasa 37-54 cm, obwód nóżki 25-29 cm.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-36

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Majteczki treningowe nadruk Lisek

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M013
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859673
  • EAN: 5903126859673
  • Wymiary: 0.3 x 21 x 14 cm