Simed Majteczki treningowe nadruk Owieczka

  • Simed
  • 5903126859697
Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

15.69 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Jeśli rozpoczynacie lub jesteście z dzieckiem w trakcie przygody zwanej odpieluchowaniem, to ten „gadżet” może okazać się bardzo pomocny. Majteczki treningowe „MILA” wykonane są z bezpiecznej 100% bawełny, wewnątrz obszyte warstwą mięciutkiej frotty, a od zewnątrz powłoką PUL zapobiegającą wyciekom. Nie jest to pieluszka, jednak powstrzymuje niekontrolowane wycieki, które podczas nauki nocniczkowania często się zdarzają. Dziecko odczuwa wilgoć i związany z nią dyskomfort, co uświadamia mu, że jednak lepiej nasikać do nocniczka, ale nic nie cieknie po nóżkach. W przypadku dużego zamoczenia mogą jednak zacząć przeciekać. Majteczki pomagają wyjść z pieluch i są idealnym rozwiązaniem na pierwszą „dorosłą” bieliznę dla dziecka, gdyż wyglądem prawie nie różnią się od zwykłych majtek.

Przyjemny kolorowy kwiecisty wzór oraz naszyta owieczka sprawiają, że dzieci chętnie je zakładają i noszą. Majteczki „MILA” mogą również pozytywnie wpłynąć na naukę samodzielnego ubierania się.

Rozmiar ok. 12-14 kg, obwód pasa 37 cm, obwód nóżki 29 cm. W pasie i nóżkach wszyto elastyczne gumki ułatwiające wygodne dopasowanie do ciała. Można je prać w pralce w temperaturze do 40°C.

Producentem jest uznana na rynku krajowym i zagranicznych polska firma Simed, od ponad 20 lat specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości artykułów dedykowanych mamom i ich dzieciom. W ofercie firmy znajdziemy m.in. doskonałe laktatory, butelki, smoczki, czy ekologiczne pieluszki wielorazowe.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-38

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Majteczki treningowe nadruk Owieczka

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M015
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859697
  • EAN: 5903126859697
  • Wymiary: 0.3 x 21 x 14 cm