Simed Majteczki treningowe nadruk Piesek

Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

14.95 zł

-8%

16.33 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Nauka korzystania z toalety będzie łatwiejsza dla dziecka, kiedy będzie używał majteczek treningowych „MILA” z nadrukiem pieska. Ten produkt doskonale sprawdza się w okresie przyzwyczajania maluchów do czystości oraz samodzielnego ubierania się. Dzięki wielowarstwowej konstrukcji pomaga ograniczyć skutki nieprzyjemnych „wpadek” dziecka, gdy nie zdąży skorzystać z nocnika czy toalety. Zapewnia łatwe ubieranie, takie jak w przypadku klasycznej bielizny, jednocześnie ograniczając przesiąkanie wilgoci dzięki wszytemu materiałowi typu PUL.

Majteczki można stosować normalnie jak „dorosłą” bieliznę. Wszyta w pasie miękka gumeczka i rozmiar pozwalają na używanie przez dzieci o wadze około 12 do 14 kilogramów, choć dopasowanie uwarunkowane jest od budowy ciała. W pasie dopasowuje się do obwodu 37 do 54 cm, wokół nóżek 25-29 cm. Warstwowa budowa pozwala na osiągnięcie właściwości cienkiej pieluszki i wyglądu klasycznej dziecięcej bielizny.

Majteczki uszyte są z:

  • wewnętrznej warstwy miękkiej froty,
  • zewnętrznej warstwy PUL ograniczającego przenikanie wilgoci,
  • kolorowej zewnętrznej warstwy ze wzorem psich łapek i naszywką wesołego pieska.

Bielizna treningowa to wesoła, kolorowa alternatywa dla klasycznej bielizny. Przydatna jest szczególnie w okresie odpieluchowania malucha. Opakowanie zawiera jedną sztukę kolorowych majteczek wykonanych z naturalnej bawełny. Można je prać w pralce w temperaturze 40 stopni.

Marka Simed odpowiada za dystrybucję sprzętu i akcesoriów medycznych, co gwarantuje wysoką jakość produktów przez nich dostarczanych.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-34

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M011
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859451
  • EAN: 5903126859451