Simed Majteczki treningowe nadruk Skuter

  • Simed
  • 5903126859703
Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

15.69 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Majteczki treningowe są wręcz niezbędne w nauce samodzielnego ubierania się, jak i w nauce czystości. Majteczki treningowe „Mila” z nadrukowanym skuterem świetnie się sprawdzą jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Mogą także stanowić nagrodę dla dziecka za postępy w czystości. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że maleństwa bardzo chętnie małpują swoich rodziców czy też swoje starsze rodzeństwo. Treningowe majtki są tylko potwierdzeniem tego sukcesu! Majtki treningowe są także świetnym zabezpieczeniem w razie nieprzyjemnej wpadki.

Majteczki treningowe „Mila” są bardzo dobrze wykonane. Od wewnętrznej strony są one obszyte miękką frottą, a od strony zewnętrznej warstwą dodatkową PUL. Warstwa ta znacznie ogranicza przemakalność. W stu procentach majteczki są uszyte z bawełny. W przypadku tych majteczek mamy do czynienia z połączeniem wysokiej jakości jak i także ładnego wyglądu. Pociechy je pokochają, ale nie tylko. Rodzice także je docenią i nigdy nie powiedzą o nich jako o zwykłym i całkiem niepotrzebnym gadżecie. Co ciekawe, możemy je prać w pralce. Odpowiednią temperaturą jest 40°C.

Rozmiar majteczek idealny dla dziecka w przedziale wagowym dwanaście do czternastu kilogramów. Obwód nóżki to 25 do 29 centymetrów, a obwód pasa to 37 do 54 centymetrów.

Marka Simed odpowiada za dystrybucję sprzętu i akcesoriów medycznych, co gwarantuje wysoką jakość produktów przez nich dostarczanych.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-39

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Majteczki treningowe nadruk Skuter

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M016
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859703
  • EAN: 5903126859703
  • Wymiary: 0.3 x 21 x 14 cm