Simed Majteczki treningowe nadruk Żabka

  • Simed
  • 5903126859680
Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

15.69 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Majteczki treningowe „MILA” to idealny wybór podczas okresu odpieluchowania dziecka. Nie trzeba stosować pieluch wielorazowych, a jedynie treningowe, imitujące normalną bieliznę. Ich specjalna budowa zapobiega przykrym wpadkom i przeciekaniu.

Dziecko po załatwieniu swojej potrzeby fizjologicznej, w odróżnieniu od pieluchy wielorazowej, poczuje wilgoć. Będzie to dla niego dyskomfort, który ma skłonić  go do sygnalizowania rodzicom swoich potrzeb. To prosty sposób na naukę korzystania przez dziecko z nocnika.

Atrakcyjny motyw żaby – jednej dużej i wielu mniejszych – dodatkowo ma zachęcić malucha do chęci skorzystania z bielizny. Dziecko może więc wzorem starszych osób chodzić w normalnej bieliźnie, a przy okazji uczyć się kontrolować i komunikować swoje potrzeby.

Majteczki treningowe „MILA” są dostosowane do przedziału wagowego od 12 do 14 kg. Rozmiar ok. 12-14 kg, obwód pasa 37-54 cm, obwód nóżki 25-29 cm. Dodatkowo mają wszyte gumki w pasie i przy nóżkach. Idealnie dopasowują się do ciała, dzięki czemu dodatkowo chronią przed przeciekaniem. Używane są jednak jak normalna bielizna i mocne ich zmoczenie spowoduje, że mogą przepuszczać wilgoć.

Majteczki treningowe „MILA” zbudowane z trzech warstw materiałów. Z zewnątrz zabezpieczone są specjalną warstwą PUL, która zabezpiecza przed przeciekaniem, a wewnętrzny środek został wyłożony miękką tkaniną frotte. 100% bawełna zapewnia komfort użytkowania – pozwala na oddychanie skórze, dzięki czemu dziecko nie jest narażone na odparzenia, otarcia czy podrażnienia.

Produkt jest przeznaczony do prania w pralce, ale wyłącznie do temperatury 40°C.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-37

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Majteczki treningowe nadruk Żabka

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M014
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859680
  • EAN: 5903126859680
  • Wymiary: 0.3 x 21 x 14 cm