Simed Majteczki treningowe nadruk Żabka

Majteczki treningowe „MILA” są niezbędne w nauce czystości oraz samodzielnego ubierania. Idealne jako pierwsza para prawdziwej bielizny. Jest to często też forma nagrody dla dziecka za postępy w treningu czystości. Dzieci bardzo chętnie naśladują starsze rodzeństwo lub rodziców. „Dorosłe” majteczki...

14.95 zł

-8%

16.33 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Majteczki treningowe „MILA” to idealny wybór podczas okresu odpieluchowania dziecka. Nie trzeba stosować pieluch wielorazowych, a jedynie treningowe, imitujące normalną bieliznę. Ich specjalna budowa zapobiega przykrym wpadkom i przeciekaniu.

Dziecko po załatwieniu swojej potrzeby fizjologicznej, w odróżnieniu od pieluchy wielorazowej, poczuje wilgoć. Będzie to dla niego dyskomfort, który ma skłonić  go do sygnalizowania rodzicom swoich potrzeb. To prosty sposób na naukę korzystania przez dziecko z nocnika.

Atrakcyjny motyw żaby – jednej dużej i wielu mniejszych – dodatkowo ma zachęcić malucha do chęci skorzystania z bielizny. Dziecko może więc wzorem starszych osób chodzić w normalnej bieliźnie, a przy okazji uczyć się kontrolować i komunikować swoje potrzeby.

Majteczki treningowe „MILA” są dostosowane do przedziału wagowego od 12 do 14 kg. Rozmiar ok. 12-14 kg, obwód pasa 37-54 cm, obwód nóżki 25-29 cm. Dodatkowo mają wszyte gumki w pasie i przy nóżkach. Idealnie dopasowują się do ciała, dzięki czemu dodatkowo chronią przed przeciekaniem. Używane są jednak jak normalna bielizna i mocne ich zmoczenie spowoduje, że mogą przepuszczać wilgoć.

Majteczki treningowe „MILA” zbudowane z trzech warstw materiałów. Z zewnątrz zabezpieczone są specjalną warstwą PUL, która zabezpiecza przed przeciekaniem, a wewnętrzny środek został wyłożony miękką tkaniną frotte. 100% bawełna zapewnia komfort użytkowania – pozwala na oddychanie skórze, dzięki czemu dziecko nie jest narażone na odparzenia, otarcia czy podrażnienia.

Produkt jest przeznaczony do prania w pralce, ale wyłącznie do temperatury 40°C.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-37

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: M014
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859680
  • EAN: 5903126859680