Simed Otulacz nadruk Muzyka

 • Simed
 • 5903126859666
Otulacze MILA to idealne rozwiązanie przy jednoczesnym zastosowaniu wkładów chłonnych z mikrofibry, bambusa, jak również pieluszek tetrowych, muślinowych, itp. Chronią ubranka przed przeciekaniem dzięki zastosowanej warstwie PUL. System zatrzasków pozwala regulować rozmiar pieluszki dopasowując ją...

22.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Simed Otulacz nadruk muzyka został stworzony, aby codzienne dbanie o suchość było jeszcze łatwiejsze. Przeznaczeniem otulaczy Simed jest umocowanie pieluch wielorazowych z tetry lub muślinu albo wkładu chłonnego oraz zapewnienie wygody noszenia przez dziecko i ochrony przed przeciekaniem. Zabezpieczenie przed przeciekaniem stanowi paroprzepuszczalna membrana poliuretanowa (PUL), której atutem jest to, że powietrze może swobodnie dopływać do delikatnej skóry dziecka, w wyniku czego ryzyko występowania odparzeń pieluszkowych jest zdecydowanie mniejsze.

Otulacze Simed stosuje się wraz ze specjalnymi wkładami chłonnymi lub pieluszkami wielorazowymi. Poprawne ich założenie wcale nie jest skomplikowanym zadaniem. Pieluszkę wielorazową albo wkład chłonny umieszcza się w otulaczu, a specjalne zakładki sprawiają, że wkład nie zmienia swojego położenia. Otulacz idealnie dostosowuje się do ciała dziecka dzięki wielu zatrzaskom. Właśnie dlatego otulacz nie przesuwa się i perfekcyjnie chroni przed przeciekaniem. Cechą otulacza Simed jest bardzo szybkie schnięcie po upraniu. Jeden otulacz można użyć od 3 do 5 razy podczas przewijania, wymieniając jedynie wkład. Następnie należy go wyprać.

Używanie otulacza Simed nadruk muzyka ma wiele zalet:

 • Jest to rozwiązanie odpowiednie dla osób ceniących produkty ekonomiczne i ekologiczne.
 • Otulacz Simed z wkładami chłonnymi to dobry pomysł dla dzieci mających wrażliwą skórę, która jest szczególnie skłonna do odparzeń, jak również dla dzieci uczulonych na pieluszki jednorazowe, które swoją chłonność zawdzięczają chemicznym substancjom.
 • Otulacz Simed nadruk muzyka sprawia, że korzystanie z pieluch wielorazowych jest łatwe i przyjemne.
 • Noszenie pieluch wielorazowych pomaga w stymulowaniu prawidłowego rozwoju stawów biodrowych. Dzieci chodzące w pieluchach wielorazowych szybciej uczą się używać toalety. Pieluchy wielorazowe zmniejszają ryzyko przegrzania okolic intymnych, dlatego są polecane zwłaszcza dla chłopców, ponieważ przegrzewanie narządów rozrodczych męskich może skutkować problemami z płodnością w dorosłym życiu.
 • Otulacz Simed to wybór elegancji i estetyki. Ładny wygląd otulacza ma szczególne znaczenie, gdy temperatura otoczenia jest wysoka, a dziecku jest gorąco. Dziecko w otulaczu SIMED nadruk muzyka prezentuje się znacznie bardziej efektownie, niż w zwykłej pieluszce jednorazowej.  

Otulacz Simed nadruk muzyka może być używany u dzieci w różnym wieku i wielkości, ponieważ wyposażony jest w wygodny system zatrzasków, który powoduje, że wielkość otulacza można z łatwością dostosować do wymiarów dziecka. Dlatego też jeden otulacz sprawdzi się zarówno u dzieci, które ważą 3 kg, jak i u tych, których waga wynosi już 15 kg. Nadruk muzyka na otulaczu to trafny wybór dla obu płci, dlatego można go zostawić dla kolejnego potomka. Mnogość kształtów i kolorów przykuje uwagę dziecka.

Skuteczność i bezpieczeństwo otulacza Simed nadruk muzyka zostały zbadane i potwierdzone w akredytowanym laboratorium.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-29

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Otulacz nadruk Muzyka

 • Producent: Simed
 • Kod producenta: O209
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5903126859666
 • EAN: 5903126859666
 • Wymiary: 0.5 x 24 x 22 cm