Simed Otulacz nadruk Straż

  • Simed
  • 5903126859123
Otulacze MILA to idealne rozwiązanie przy jednoczesnym zastosowaniu wkładów chłonnych z mikrofibry, bambusa, jak również pieluszek tetrowych, muślinowych, itp. Chronią ubranka przed przeciekaniem dzięki zastosowanej warstwie PUL. System zatrzasków pozwala regulować rozmiar pieluszki dopasowując ją...

22.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Otulacz MILA Straż Pożarna to idealny wybór dla mam, które chcą uniknąć stosowania jednorazowych pieluch. Są antyalergiczne oraz zapewniają odpowiedni przewiew. Minimalizują więc ryzyko odparzeń i otarć, szczególnie podczas upalnych dni.

Otulacz MILA to wielorazowa pieluszka, która wymaga stosowania odpowiednich wkładów, które zbierają wilgoć. To właśnie od nich zależy chłonność pieluchy. Na rynku dostępne są między innymi wkłady z mikrofibry, bambusa, tetrowe czy muślinowe.

Otulacze MILA są uniwersalne i mogą być stosowane dla dzieci od 3 kg do aż 15 kg. Ich idealne dopasowanie jest możliwe dzięki zastosowaniu rzędu zatrzasków. W otulaczu znajdują się też specjalne zakładki, które zatrzymują wkład chłonny w odpowiednim miejscu. To ważne szczególnie u poruszających się dzieci.

Kształt i budowa tej wielorazowej pieluchy gwarantują zdrowy rozwój, a u najmłodszych dzieci dodatkowo wspomagają prawidłowy rozwój stawów biodrowych.

Zewnętrzna warstwa PUL chroni otulacz MILA przed przeciekaniem. Pamiętaj jednak, że ma ON ograniczoną chłonność i wymaga wymiany co 3-5 zmian wkładek. Środek wyścielony jest delikatnym materiałem, który zapewni oddychanie skóry. Otulacz MILA wraz z odpowiednio dobranymi wkładami idealnie sprawdzi się też podczas odpieluchowania dziecka i nauki sygnalizowania swoich potrzeb fizjologicznych.

Motyw straży pożarnej na pewno spodoba się każdemu małemu miłośnikowi samochodów. To dodatkowa zachęta, aby dziecko chciało z chęcią nosić tę wielorazową pieluchę.

Otulacz MILA można prać w pralce, w temperaturze do 40°C.

  • Wielorazówki są przewiewne i nie przegrzewają okolic narządów płciowych, minimalizując ryzyko negatywnego wpływu na płodność chłopców.
  • Produkt przebadany w akredytowanym laboratorium.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-27

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Otulacz nadruk Straż

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: O201
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859123
  • EAN: 5903126859123
  • Wymiary: 0.5 x 24 x 22 cm