Simed Otulacz zielony pas ok. 28-52 cm

Otulacze MILA to idealne rozwiązanie przy jednoczesnym zastosowaniu wkładów chłonnych z mikrofibry, bambusa, jak również pieluszek tetrowych, muślinowych, itp. Chronią ubranka przed przeciekaniem dzięki zastosowanej warstwie PUL. System zatrzasków pozwala regulować rozmiar pieluszki dopasowując ją...

21.90 zł

-8%

23.91 zł

Dodaj do schowka

Opis

Simed Otulacz zielony to produkt, którego zadaniem jest wygodne i estetyczne założenie dziecku oraz zabezpieczenie przed przeciekaniem wkładu chłonnego bambusowego, z mikrofibry lub pieluszek tetrowych czy muślinowych. Idealna ochrona przed przeciekaniem i równoczesny dopływ powietrza do skóry dziecka możliwy jest dzięki zastosowaniu paroprzepuszczalnej membrany poliuretanowej (PUL). Taki system sprawia, że ryzyko wystąpienia odparzeń u dziecka bardzo się zmniejsza.

Używanie otulaczy wraz z wkładami chłonnymi lub pieluszkami wielorazowymi nie jest skomplikowane. Wystarczy umieścić wkład chłonny lub pieluszkę wewnątrz otulacza, gdzie specjalne zakładki zabezpieczają przed przesuwaniem się. Następnie należy zapiąć otulacz na zatrzaski. Otulacz Simed schnie o wiele szybciej niż pieluszki z kieszonką. Jeden otulacz wystarczy nawet na 3-5 przewinięć.

Stosowanie otulacza zielonego SIMED ma wiele zalet:

  • Przede wszystkim jest ekologiczne, ale też ekonomiczne.
  • To idealne rozwiązanie dla dzieci, które mają uczulenie na jednorazówki lub ich wrażliwa skóra ulega częstym odparzeniom.
  • Stosowanie pieluch wielorazowych sprzyja prawidłowemu rozwojowi stawów biodrowych, a także ułatwia naukę korzystania z toalety. Ich stosowanie wskazane jest szczególnie w przypadku chłopców, ponieważ zmniejsza się ryzyko przegrzewania okolic narządów płciowych, które może niekorzystnie wpływać na płodność.
  • Używanie otulaczy Simed jest też niezwykle estetyczne i eleganckie. Podczas gorących dni maluch będzie wyglądał o wiele gustowniej w otulaczu zielonym Simed, niż w pieluszce jednorazowej.  

Otulacz ten wystarczy na długi czas, ponieważ system zatrzasków umożliwia dostosowanie rozmiaru otulacza do wielkości dziecka, dzięki czemu ten sam otulacz może być noszony przez dzieci od 3 do 15 kg. Zielony kolor otulacza jest niezwykle uniwersalny i sprawdzi się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Bezpieczeństwo i skuteczność tego produktu zostało zbadane w akredytowanym laboratorium.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-24

Szczegóły - Simed Otulacz zielony pas ok. 28-52 cm

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: O101
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859345
  • EAN: 5903126859345

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt