Simed Pieluszka z kieszonką liski

  • Simed
  • 5903126859635
Pieluszka z kieszonką wykonana jest z nieprzepuszczającego wilgoci, oddychającego materiału PUL (laminowany poliester). W ten sposób chronią ubranka przed przemoczeniem. Wnętrze pieluszki jest wyściełane warstwą miękkiego polaru, który daje uczucie „suchej skóry”. Jednocześnie jest bardzo mięciutki...

26.10 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Pieluszka z kieszonką wykonana jest z nieprzepuszczającego wilgoci, oddychającego materiału PUL (laminowany poliester). W ten sposób chronią ubranka przed przemoczeniem. Wnętrze pieluszki jest wyściełane warstwą miękkiego polaru, który daje uczucie „suchej skóry”. Jednocześnie jest bardzo mięciutki i miły dla skóry dziecka.

Ten rodzaj pieluch wielorazowych jest wyposażony w kieszonkę, w której umieszcza się wkład chłonny. Każda pieluszka z kieszonką jest standardowo wyposażona w jeden wkład chłonny z mikrofibry (3 warstwowy).

System zatrzasków pozwala regulować rozmiar pieluszki dopasowując ją do wieku i wagi dziecka (3-15 kg). Pieluszki wielorazowe ułatwiają i przyspieszają naukę czystości dzięki zrozumieniu „przyczyny i skutku”.

Zapewniając skórze maluszka stały dopływ powietrza zmniejszają ryzyko odparzeń. Wielorazówki są przewiewne i nie przegrzewają okolic narządów płciowych, minimalizując ryzyko negatywnego wpływu na płodność chłopców. Wspomagają prawidłowy rozwój stawów biodrowych.

Produkt przebadany w akredytowanym laboratorium.

Wzór: liski.

Rozmiar: pas ok. 28-52 cm.

Wiek do: 4 lat.

Dane producenta: SIMED PPH, ul. Estrady 130,01-932 Warszawa

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: K209
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859635
  • EAN: 5903126859635