Simed Pieluszka z kieszonką liski

Pieluszka z kieszonką wykonana jest z nieprzepuszczającego wilgoci, oddychającego materiału PUL (laminowany poliester). W ten sposób chronią ubranka przed przemoczeniem. Wnętrze pieluszki jest wyściełane warstwą miękkiego polaru, który daje uczucie „suchej skóry”. Jednocześnie jest bardzo mięciutki...

23.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pieluszka z kieszonką wykonana jest z nieprzepuszczającego wilgoci, oddychającego materiału PUL (laminowany poliester). W ten sposób chronią ubranka przed przemoczeniem. Wnętrze pieluszki jest wyściełane warstwą miękkiego polaru, który daje uczucie „suchej skóry”. Jednocześnie jest bardzo mięciutki i miły dla skóry dziecka.

Ten rodzaj pieluch wielorazowych jest wyposażony w kieszonkę, w której umieszcza się wkład chłonny. Każda pieluszka z kieszonką jest standardowo wyposażona w jeden wkład chłonny z mikrofibry (3 warstwowy).

System zatrzasków pozwala regulować rozmiar pieluszki dopasowując ją do wieku i wagi dziecka (3-15 kg). Pieluszki wielorazowe ułatwiają i przyspieszają naukę czystości dzięki zrozumieniu „przyczyny i skutku”.

Zapewniając skórze maluszka stały dopływ powietrza zmniejszają ryzyko odparzeń. Wielorazówki są przewiewne i nie przegrzewają okolic narządów płciowych, minimalizując ryzyko negatywnego wpływu na płodność chłopców. Wspomagają prawidłowy rozwój stawów biodrowych.

Produkt przebadany w akredytowanym laboratorium.

Wzór: liski.

Rozmiar: pas ok. 28-52 cm.

Wiek do: 4 lat.

Dane producenta: SIMED PPH, ul. Estrady 130,01-932 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Simed Pieluszka z kieszonką liski

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: K209
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859635
  • EAN: 5903126859635
  • Wymiary: 24 x 22 x 1 cm