Simed Wkład pieluszkowy 3-warstwowy mikrofibra 34 x 14 cm

Wkład wielorazowy 3-warstwowy z mikrofibry stosowany do pieluszek wielorazowych z kieszonką lub otulaczy. Niezwykle skutecznie chłonie wilgoć nie oddając jej na zewnątrz. Idealny dla młodszych dzieci. Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-19

7.53 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Wkład pieluszkowy to doskonałe uzupełnienie każdego zestawu do pieluchowania wielorazowego dziecka. Idealnie sprawdzi się w zastosowaniu razem z otulaczem lub pieluszką typu kieszonka, w której umieszcza się wkładkę. Trójwarstwowa wkładka z mikrofibry doskonale chłonie wilgoć i zatrzymuje nieczystości. Można ją stosować samodzielnie w otulaczu dla mniejszych dzieci lub też jako uzupełnienie wkładu chłonnego dla starszych maluchów.  Sprawdza się również jako pomoc w treningu czystości starszych dzieci jako uzupełnienie chłonności majteczek treningowych. Dobrze pierze się nawet w wyższych temperaturach w prace automatycznej i stosunkowo szybko schnie.

Wkłady pieluszkowe 3-warstwowe z mikrofibry o wymiarach około 34 x 14 cm należy umieścić we wnętrzu pieluszki wielorazowej typu kieszonka lub otulacza. W przypadku niemowląt i najmniejszych dzieci może zajść potrzeba zawinięcia wkładu, tak by nie wystawał poza otulacz. Po zamoczeniu lub zabrudzeniu wkład należy wymienić na nowy. Prać w temperaturze 60-90°C, okresowo w zależności od twardości wody oraz używanych środków piorących produkt należy odkamieniać i odtłuszczać. Nie stosować środków do płukania tkanin, gdyż zmniejsza to chłonność wkładu.

Wkładki pieluszkowe z mikrofibry w połączeniu z odpowiednio dobranymi otulaczami stanowią świetną alternatywę dla pieluszek jednorazowych. Jest to produkt wspierający ekologię, jednocześnie bardzo ekonomiczny, ponieważ wystarcza na cały okres korzystania przez dziecko z pieluszek. Firma Simed posiada w swojej szerokiej ofercie tylko sprawdzone produkty dla rodziców dzieci i niemowląt.

Dane producenta/dystrybutora: SIMED P.P.H, ul. Estrady 130, 01-932 Warszawa, NIP: 526-015-01-19

  • Producent: Simed
  • Kod producenta: W010
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903126859154
  • EAN: 5903126859154