Skarb Matki Olejuszka na ciemieniuszkę 30ml + szczoteczka na ciemieniuchę Bean Clean 30 ml

Zestaw do kompleksowego usuwania ciemieniuchy. 1. Skarb Matki, Bean Clean, szczoteczka na ciemieniuchę: Specjalna szczoteczka przeznaczona do wyczesywania łusek gdy niemowlę ma ciemieniuchę. Wykonana jest z polipropylenu klasy medycznej, dzięki czemu włosie szczoteczki jest delikatne dla skóry...

64.26

Cena za L : 2142zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw do kompleksowego usuwania ciemieniuchy. 

1. Skarb Matki, Bean Clean, szczoteczka na ciemieniuchę: Specjalna szczoteczka przeznaczona do wyczesywania łusek gdy niemowlę ma ciemieniuchę. Wykonana jest z polipropylenu klasy medycznej, dzięki czemu włosie szczoteczki jest delikatne dla skóry dziecka i jednocześnie bardzo skuteczne w usuwaniu objawów i ciemieniuchy.

Sposób użycia: delikatnie zwilż główkę dziecka "olejuszka" i pozostaw na skórze zgodnie z zaleceniami na opakowaniu Olejuszki. Po tym czasie, użyj szczoteczki masując okrężnymi ruchami miejsce z ciemieniuchą. Umyj główkę dziecka i dokładnie wyczyść szczoteczkę używając mydła i ciepłej wody. 

2. Skarb Matki ?Olejuszka skuteczny i naturalny olejek na ciemieniuszkę: Ciemieniucha powstaje na skutek nadaktywności gruczołów łojowych na skórze głowy i brwiach niemowląt i dzieci. Jest to związane z wpływem czynników hormonalnych i wiekiem dziecka. Nasilenie objawów występuje od urodzenia do 2-3 roku życia. Objawy ciemieniuchy to miękkie, żółtawe łuski przylegające ściśle do skóry głowy. Może towarzyszyć świąd. Nasilenie zmian jest różne: od delikatnego złuszczania, po duże przestrzenie pokryte łuskami w obrębie owłosionej skóry głowy. Objawy ciemieniuchy mogą nawracać mimo stosowania prawidłowej higieny Olejuszka to pierwszy na rynku, bezpieczny i skuteczny preparat na ciemieniuchę. Zawiera tylko naturalne składniki roślinne takie jak: olejki z krokosza, liści brzozy i kwiatu lipy. Substancje te, poprzez zawarte w nich związki czynne, wpływają hamująca na wydzielanie łoju przez gruczoły łojowe i mają działanie łagodzące. Odpowiednio dobrany skład substancji natłuszczających jak: olejek słonecznikowy, olej wazelinowy, przyspiesza odwarstwianie łusek i ich łatwe usuwanie szczoteczką. Olejuszka nie zawiera niebezpiecznego dla niemowląt mocznika.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Skarb Matki Olejuszka na ciemieniuszkę 30ml + szczoteczka na ciemieniuchę Bean Clean 30 ml

  • Producent: Skarb Matki
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901968019163
  • EAN: 5901968019163

Inni Klienci kupili również