Skrzydłowi, technicy, magicy, indywidualiści

Skrzydłowi. Technicy, magicy, indywidualiści Porywająca książka o najlepszych skrzydłowych świata i jednych z największych gwiazd współczesnej piłki nożnej. Prawdziwa gratka dla dzieci i młodzieży, dla których piłka jest pasją nad pasjami. Czytelnicy dostają do rąk wciągające opisy pięciu...

29.74 zł

-15%

34.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Skrzydłowi. Technicy, magicy, indywidualiści
Porywająca książka o najlepszych skrzydłowych świata i jednych z największych gwiazd współczesnej piłki nożnej. Prawdziwa gratka dla dzieci i młodzieży, dla których piłka jest pasją nad pasjami.
Czytelnicy dostają do rąk wciągające opisy pięciu genialnych dryblerów. Są to:
- Leo Messi
- Neymar
- Gareth Bale
- Kylian Mbappé
- Eden Hazard
Każda strona książki jest przepełniona emocjonującymi historiami prosto z największych stadionów świata. Autor Jarosław Kaczmarek przywołuje genialne, szalone dryblingi i gole, które przeszły do historii futbolu.
Książka „Skrzydłowi. Technicy, magicy, indywidualiści” zawiera również porady, krótkie lekcje, jak wypracować własną technikę, dryblerskie triki i sztuczki. Jarosław Kaczmarek porusza wyobraźnię i emocje czytelników. „Skrzydłowych” czyta się z wypiekami na twarzy porównywanymi do tych, wywołanych emocjami w trakcie oglądania dobrego meczu.
„Cóż, większość genialnych dryblerów ma sobie coś z szaleńca. Pewnie dlatego, że potrzeba dużo zakręconej wyobraźni i odwagi, by podejmować próbę okiwania wszystkich przeciwników.”

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Skrzydłowi, technicy, magicy, indywidualiści