Śliska sprawa

W Kłopotkowie dzieją się dziwne rzeczy. Z miejskiego parku znika lodowisko, po okolicy błąka się bezpański pingwin, a detektywi znajdują w swoim biurze diament. Czy te wszystkie wydarzenia coś łączy? Jak się zabrać do rozwiązania zagadki? Trzeba mocno pogłó wkować albo&hellip po prostu nabić...

24.52 zł

-18%

29.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

W Kłopotkowie dzieją się dziwne rzeczy. Z miejskiego parku znika lodowisko, po okolicy błąka się bezpański pingwin, a detektywi znajdują w swoim biurze diament. Czy te wszystkie wydarzenia coś łączy? Jak się zabrać do rozwiązania zagadki? Trzeba mocno pogłó wkować albo&hellip po prostu nabić sobie guza!

&bdquo Feralne Biuro Śledcze&rdquo to nowa seria opowiadań detektywistycznych dla dzieci od lat 7. Duża czcionka ułatwia samodzielną lekturę. Fabuła pełna zagadek uruchamia logiczne myślenie. Zabawni bohaterowie poprawiają humor. Interaktywne sekcje zachęcają do udziału w przygodzie. Poręczny format umożliwia wspó lne podró że.

Sven Jö nsson (ur. 1971): autor bestselleró w detektywistycznych dla dzieci i młodzieży. Pochodzi ze Szwecji, mieszka w Oxfordzie. Bardzo dba o swoją prywatność: nie pozwala robić sobie zdjęć, nie występuje publicznie. Pisze szyfrem, do któ rego klucz zna tylko wydawca!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Śliska sprawa