Słonecznik łuszczony

Pożywne ziarna będą doskonałym uzupełnieniem sałatek, zup, potraw z kaszy kuskus lub musli. Produkt ten dostępny w naszym sklepie nie wymaga usuwania łupin, co zapewnia wygodę podczas przygotowywania posiłku. Słonecznik jest niezastąpionym dodatkiem do chleba, ciast, musli, sałatek, surówek, potraw...

5.99 zł

-14%

6.99 zł

Cena za kg : 5.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Słonecznik łuszczony Targroch to najwyższej jakości nasiona o uniwersalnym zastosowaniu. Ziarna słonecznika są doskonałym uzupełnieniem sałatek, zup czy musli. Łuskane nasiona sprawiają, że nie trzeba usuwać łupin, co znacznie ułatwia przygotowanie posiłków.

Słonecznik to roślina o szerokim zastosowaniu. Jego ziarna wykorzystuje się przy pieczeniu chleba i ciast czy przygotowywaniu sałatek, surówek, potraw z ziemniakami oraz makaronem. Łuskane pestki mają wiele wartości odżywczych, z czego najbardziej wyróżnia się duża zawartość witaminy E. Zawierają również dużą ilość fitosteroli. Nasiona słonecznika są więc zalecane przede wszystkim dla osób o podwyższonym poziomie cholesterolu.

Słonecznik jest również bogatym źródłem magnezu, który pomaga przede wszystkim w zwalczaniu niepożądanych skutków stresu. Jest to również świetny dodatek dla ludzi, którzy piją dużo kawy. Łuszczony słonecznik można dodawać w charakterze dekoracyjnym do musli czy jogurtu. Świetnie nadaje się również do panierek - szczególnie ryb. Nie należy też zapominać o tej roślinie przy wypiekaniu domowego pieczywa. Oferowane opakowanie posiada pojemność 1 kg.

Targroch to mała firma działająca od 1993 roku. Koncentruje się przede wszystkim na produkcji i sprzedaży bakalii, fasoli, grochu, kaszy, maku, orzechów, roślin strączkowych i produktów zdrowej żywności.

Szczegóły - Słonecznik łuszczony

Opinie
(3)

Ocena 
Sabina J. 2019-10-25 08:11:39

Bardzo dobre. Firma Targroch zdecydowanie godna polecenia!

Ocena 
Angelika P. 2019-05-22 08:55:24

Uwielbiamy go podjadać całą rodziną, dodaję go również do różnych potraw i pieczonych bułeczek, produkty z firmy Targroch są bardzo dobre.

Ocena 
Agnieszka P. 2019-05-16 17:13:02

Smaczny, świeżutki, pestki wszelakie z firmy Targroch jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt