NOWOŚĆ Słowenia. Trek&Travel

Słowenia. Trek&Travel

Gó,ry Słowenii należą do najpiękniejszych w Europie. W tym niewielkim kraju spotykają się pasma należące do wielkich systemó,w gó,rskich Południowych Alp Wapiennych i Gó,r Dynarskich. Wiele z nich to surowe, skaliste, ubogie w wodę krasowe masywy, gdzie szlaki są wymagajace...
38,09 * 59,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,97 zł

Opis

Gó,ry Słowenii należą do najpiękniejszych w Europie. W tym niewielkim kraju spotykają się pasma należące do wielkich systemó,w gó,rskich Południowych Alp Wapiennych i Gó,r Dynarskich. Wiele z nich to surowe, skaliste, ubogie w wodę krasowe masywy, gdzie szlaki są wymagajace technicznie i kondycyjnie, znajdziemy tu też jednak rozległe hale i sielskie doliny. Niezwykłe formacje skalne, wąwozy i jaskinie, wodospady, modre jeziora i połoniny z żywą kultura pasterską - to wszystko czeka na gó,rołazó,w. Po zejściu z gó,r warto zobaczyć choć kilka historycznych miast kryjących liczne zabytki i ciekawostki krajoznawcze.

trek&,travel to przewodnik, dzięki któ,remu poznasz najpiękniejsze gó,rskie trasy oraz odkryjesz najciekawsze atrakcje regionu. Mapy, profile wysokości, panoramy i szczegó,łowe informacje pomogą odpowiednio przygotować się do wędró,wki, a bogate opisy krajoznawcze oraz propozycje miejsc wartych odwiedzenia przybliżą historię, kulturę i zabytki odwiedzanego obszaru. Niezależnie od tego, czy planujesz samotną wyprawę, czy wakacje z dziećmi, w przewodniku trek&,travel znajdziesz wszystko, co potrzeba, aby wyjazd w gó,ry był udany i pełen atrakcji.

Szczegóły - Słowenia. Trek&Travel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>