Słuchamy Pana Boga. Ćwiczenia do religii dla IV klasy szkoły podstawowej

Ćwiczenia do religii dla IV klasy szkoły podstawowej “Słuchamy Pana Boga”  – redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski Zatwierdzenie przez komisję wychowania katolickiego: Ćwiczenia do podręcznika nr AZ-21-01/10-KR-3/12 do nauczania religii rzymsko-katolickiej w klasie IV szkoły...
17,99 * 21,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,00 zł

Opis

Ćwiczenia do religii dla IV klasy szkoły podstawowej “Słuchamy Pana Boga”  – redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski

Zatwierdzenie przez komisję wychowania katolickiego:

Ćwiczenia do podręcznika nr AZ-21-01/10-KR-3/12 do nauczania religii rzymsko-katolickiej w klasie IV szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodne z programem nauczania nr AZ-1-01/10.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Słuchamy Pana Boga. Ćwiczenia do religii dla IV klasy szkoły podstawowej"?
ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski są autorami tego tytułu.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Słuchamy Pana Boga. Ćwiczenia do religii dla IV klasy szkoły podstawowej został opublikowany przez Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, którym jest religia.


Ile stron zawiera ta pozycja?
136 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną graficznie. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Słuchamy Pana Boga. Ćwiczenia do religii dla IV klasy szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>