Small Army Junkers Ju 87G Panzerknacker

  • Cobi
  • 5902251057008
  • 5-7 dni
Junkers Ju 87 G (Gustav) to niemiecki bombowiec nurkujący z okresu II wojny światowej. Niemiecka propaganda kreowała ten samolot jako podstawę potęgi Luftwaffe. Charakterystyczną cechą Ju 87 były skrzydła w kształcie litery W oraz specjalne syreny akustyczne, działające w trakcie lotu nurkowego....

103.00 zł

-22%

132.42 zł

Dodaj do schowka

Opis

Junkers Ju 87 G (Gustav) to niemiecki bombowiec nurkujący z okresu II wojny światowej. Niemiecka propaganda kreowała ten samolot jako podstawę potęgi Luftwaffe. Charakterystyczną cechą Ju 87 były skrzydła w kształcie litery W oraz specjalne syreny akustyczne, działające w trakcie lotu nurkowego. Przerażający dźwięk syren wywoływał ogromną panikę zarówno wśród cywilów, jak i żołnierzy. Seria G (Gustav) została zaprojektowana z myślą o niszczeniu czołgów i pojazdów pancernych na Froncie Wschodnim.
Model samolotu Junkers Ju 87G Panzerknacker został stworzony do zabawy, ale ze względu na wierne odtworzenie bryły i detali oraz zgodność historyczną, z pewnością każdy pasjonat lotnictwa dołączy go z radością do swojej kolekcji. Model samolotu posiada wiele ruchomych części: wysuwane spod skrzydeł i obracające się koła, ruchome lotki i śmigło. Za sterami i na stanowisku karabinu maszynowego w specjalnych fotelach, można posadzić dwie figurki. Do zestawu dołączona jest specjalna podstawka ekspozycyjna i tabliczka z nazwą samolotu, a także limitowana figurka przedstawiająca asa niemieckiego lotnictwa. To osławiony pilot Hans-Urlich Rudel, którego postać do dziś wzbudza wiele kontrowersji.
- 300 wysokiej jakości elementów,
- wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją,
- spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,
- w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,
- klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,
- czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach,
- limitowana figurka pilota,
- podstawka ekspozycyjna i tabliczka z nazwą samolotu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Small Army Junkers Ju 87G Panzerknacker

  • Producent: Cobi
  • Kod producenta: GXP-681580
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902251057008
  • EAN: 5902251057008
  • Wymiary: 34,4x28x5,6 cm