Small Army. T-34/85. Czołg sowiecki

Firma Cobi stworzyła serię klockowych zabawek wiernie odwzorowujących prawdziwe modele pojazdów wojennych, które brały udział między innymi w II wojnie światowej. Czołg T34/85 jest niezwykle precyzyjnym odwzorowaniem prawdziwego modelu, będącego czołgiem średniej konstrukcji radzieckiej z okresu II...

104.44 zł

-19%

129.31 zł

Dodaj do schowka

Opis

Firma Cobi stworzyła serię klockowych zabawek wiernie odwzorowujących prawdziwe modele pojazdów wojennych, które brały udział między innymi w II wojnie światowej. 
 
Czołg T34/85 jest niezwykle precyzyjnym odwzorowaniem prawdziwego modelu, będącego czołgiem średniej konstrukcji radzieckiej z okresu II wojny światowej. Pojazd ten był od 1949 roku zasadniczym typem czołgu dywizji pancernych i zmechanizowanych Wojska Polskiego. Został wprowadzony do produkcji ze względu na potrzebę stworzenia pojazdu, który dorówna jednostkom niemieckim. Zasadniczym uzbrojeniem tego czołgu były dwa karabiny maszynowe DTM o kalibrze 7,65 mm i armata typu ZiS-S-53. 
 
Dzięki tak precyzyjnemu odtworzeniu detali prawdziwych pojazdów dzieci mogą nie tylko fantastycznie się bawić ale także poznawać elementy polskiej i światowej historii. Czołg posiada wiele ruchomych elementów w tym koła i lufę (może się obracać). Figurki mają ruchome ręce i nogi, w dłoniach mogą trzymać przedmioty i są wiernym odwzorowaniem wyglądu żołnierzy z okresu II wojny światowej.
 
Te wyjątkowe klocki od Cobi będą źródłem wspaniałej zabawy dla małych dzieci i mogą się przyczynić do rozwinięcia w nich zainteresowań związanych z historią. 
 
Produkt dla dzieci od 6 lat. 

Szczegóły - Small Army. T-34/85. Czołg sowiecki

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt