Smart Kid Belt. Urządzenie przytrzymujące do transportu dzieci w pojazdach

Dzięki Smart Kid Belt nie będziesz już zmuszony do kupowania oddzielnych fotelików dla każdego ze swoich dzieci. Pas pozwala również na bezpieczne przewożenie trojga dzieci na tylnej kanapie. Jest przydatny szczególnie w mniejszych samochodach, w których nie zmieszczą się w rzędzie trzy foteliki....

90.29 zł

-9%

99.00 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Dzięki Smart Kid Belt nie będziesz już zmuszony do kupowania oddzielnych fotelików dla każdego ze swoich dzieci. Pas pozwala również na bezpieczne przewożenie trojga dzieci na tylnej kanapie.

Jest przydatny szczególnie w mniejszych samochodach, w których nie zmieszczą się w rzędzie trzy foteliki. Pas Smart Kid Belt to urządzenie, które pozwala na przewożenie dziecka w samochodzie bez konieczności montowania fotelika czy podstawki.

Produkt gwarantuje prawidłowe ułożenie pasa biodrowego i płynne dopasowanie odcinka barkowego do wzrostu dziecka.

Smart Kid Belt to produkt uniwersalny, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Jest odpowiedni dla każdego dziecka w wieku od 4 do 12 roku życia o wadze od 15 do 36 kg. Produktu mogą z powodzeniem używać również starsze dzieci oraz dorośli o niskim wzroście.

Jak korzystać ze Smart Kid Belt? Wystarczą trzy proste kroki:

1. Zapnij dolną klamrę

Posadź dziecko na kanapie samochodowej w prawidłowiej pozycji, tak by jego plecy przylegały do oparcia i zapnij samochodowy pas bezpieczeństwa. Wepnij dolną klamrę pasa Smart Kid Belt w pas samochodowy. Zaleca się przypięcie pasa jak najniżej, w miejscu, gdzie dolna część pasa wychodzi spod kanapy i zaczyna przechodzić obok ud dziecka. Wpięcie dolnej klamry Smart Kid Belt w pas bezpieczeństwa, pozwala na dopasowanie jego długości na odcinku lędźwiowym!

2. Ustaw długość urządzenia

Urządzenie umożliwia rodzicom bardzo dokładne dopasowanie długości pasa do wzrostu dziecka. Smart Kid Belt należy ustawić tak, by po jego rozwinięciu, górna klamra była na wysokości 5 cm (trzy palce) powyżej ramienia. Dzięki temu Smart Kid Belt rośnie wraz z Twoim dzieckiem, a jeden pas posłuży Wam na wiele lat!

3. Zapnij górną klamrę

Po prawidłowym ustawieniu długości oraz upewnieniu się, że górna klamra znajduje się na żądanej wysokości należy wpiąć ją w górną część pasa samochodowego. Należy zwrócić uwagę na to, czy górny pas samochodowy przechodzi między ramieniem, a szyją dziecka. Prawidłowe wpięcie górnej klamry paska Smart Kid Belt wpływa na prawidłowe działanie pasa bezpieczeństwa na odcinku obojczykowym.

Recenzje
(23)

Ocena 

Dostaliśmy ten pas przed świętami. Super jakość jak za taką cenę. Na pewno będziemy używać.

Ocena 

Moje dzieci odstały te pasy pod choinkę od dziadków. Super rozwiązanie, polecam.

Ocena 

Zakup tego pasa okazał się dobrą decyzją, jest bardzo przydatny.

Ocena 

Wszystko ok, polecam zakup.

Ocena 

Rozwiązanie, które mogę polecić wszystkim rodzicom.

Ocena 

Fajny i niedrogi pas. Polecam

Ocena 

Z obserwacji mogę powiedzieć,że dziecko wygodniej siedzi na tylnej kanapie przypięte tym pasem. No i bezpiecznie podróżuje.

Ocena 

Dla większego komfortu dziecka w czasie podróży warto wymienić podkładkę na ten pas.

Ocena 

Pas jest ok i bardzo się przydaje.

Ocena 

Adapter jest ok, polecam zakup.

Ocena 

Uważam,że pas jest dobrej jakości i super się sprawdza.

Ocena 

Adapter pasuje do każdego samochodu i w bardzo prosty sposób się go montuje. Szczerze polecam zakup.

Ocena 

Wszystko jest ok. Pas szybko został dostarczony i już jest zamontowany w samochodzie.

Ocena 

Przydaje się ten pas szczególnie teraz kiedy dzieci chodzą do szkoły i czasem musimy poprosić dziadków o odebranie dzieci ze szkoły. Znacznie ułatwia nam to codzienne funkcjonowanie.

Ocena 

Uważam,że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, a cena sprawia,że każdy może sobie pozwolić na zakup tego pasa i np wożenie go w drugim samochodzie. Przydaje się też na wczasach za granicą.

Ocena 

Kupiliśmy ten pas ponieważ mamy dwa samochody, a tylko jeden fotelik. Nie zawsze udaje się nam wymienić samochodami czy podrzucić fotelik kiedy trzeba odebrać dziecko ze szkoły. Takie rozwiązanie bardzo nam odpowiada.

Ocena 

Sprawdza się super, używamy Smart Kid Belt od zeszłych wakacji. |Na prawdę bardzo dobre urządzenie, bezpiecznie przewozimy synka. Wystarczy zobaczyć filmy na YT z testów zderzeniowych

Ocena 

Zadowolona jestem z tego pasa. W bardzo łatwy i prosty sposób montuje się go w samochodach i innych środkach transportu. Na pewno przyda się takie rozwiązanie w roku szkolnym kiedy np trzeba kogoś poprosić o odebranie dziecka ze szkoły.

Ocena 

Porządna rzecz. Bardzo przydatna w podróży, a także w wielu sytuacjach kiedy nie możemy zabrać ze sobą fotelika.

Ocena 

Pas jest dokładnie taki jak oczekiwałam jeśli chodzi o jakość wykonania. W praktyce sprawdza się bez zarzutu - montuje się w bardzo prosty i szybki sposób. Na pewno będziemy używać,ale nie rezygnujemy do końca z fotelika.

Ocena 

Fajny, poręczny pas, który sprawdza się bardzo dobrze. Super cena i jakość bez zastrzeżeń.

Ocena 

Pas wykonany porządnie, prosty w montażu . Jest bardzo wygodny, wszędzie można go ze sobą zabrać albo spakować dziecku do plecaka przy okazji wycieczki szkolnej. Fajne rozwiązanie.

Ocena 

Super alternatywa dla fotelika. Oczywiście młodsze dziecko przewozimy jeszcze w foteliku,ale starsze z powodzeniem korzysta z tego pasa.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Smart Kid Belt. Urządzenie przytrzymujące do transportu dzieci w pojazdach

  • Producent: Smart Kid Belt
  • Rok wydania: 2018
  • Kod producenta: GXP-630832
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222753033
  • EAN: 5907222753033