Smart Trike Składany rowerek biegowy dla dziecka - czerwony

 • 4895211401946
Rewolucyjny, stylowy składany rowerek biegowy dla dziecka to doskonały produkt, który pomoże maluchowi osiągnąć odpowiednie umiejętności przed rozpoczęciem jazdy na rowerze. Wyjątkowy, sportowy design rowerka sprawi, że maluchy będą czuć się jak zawodowi kolarze! Cechy: Wyjątkowy, sportowy design...

255.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Rewolucyjny, stylowy składany rowerek biegowy dla dziecka to doskonały produkt, który pomoże maluchowi osiągnąć odpowiednie umiejętności przed rozpoczęciem jazdy na rowerze.
Wyjątkowy, sportowy design rowerka sprawi, że maluchy będą czuć się jak zawodowi kolarze!

Cechy:

 • Wyjątkowy, sportowy design
 • Składanie za pomocą 1 kliknięcia
 • Koła z pianki EVA - odporne na przebicia
 • Nisko osadzone siodełko dla ekstra stabilności
 • Ergonomiczna, regulowana kierownica
 • Regulacja wysokości siodełka
 • Maksymalne obciążenie 23 kg
 • Spełnia najważniejsze wymogami bezpieczeństwa


Ważna nauka przed rozpoczęciem jazdy na rowerze
Nawet dzieci w wieku od 2 lat mogą rozpocząć swój trening, rozwijając równowagę, zdolności motoryczne i pewność siebie, zanim osiągną gotowość do rozpoczęcia jazdy na rowerze. Kiedy nadejdzie już ten dzień, mogą bezpiecznie wskoczyć na rower z pedałami i skupić się na jeździe na rowerze, mając zdobytą wcześniej na rowerku biegowym pewność siebie, równowagę i zdolności motoryczne.

Składany
Rowerek można zabrać ze sobą wszędzie. Unikalny system składania za pomocą jednego kliknięcia pozwala na zabranie rowerka w dowolne miejsce i łatwe przechowywanie w domu.

Ergonomiczna kierownica wyścigowa
Zmierz się z jazdą na rowerze i poczuj się jak prawdziwy rajdowiec! Ergonomiczna kierownica w stylu wyścigowym jest pokryta pianką dla zwiększenia komfortu i optymalnej przyczepności.

Rowerek, który rośnie razem z dzieckiem
Zaprojektowany z myślą o młodszych dzieciach, rowerek posiada nisko osadzone siodełko, tak aby małe dzieci mogły uczyć się równowagi przy jednocześnie zapewnionej stabilności. Siodełko jak i kierownica posiadają regulację wysokości aby rosnąć wraz z dzieckiem - by rozwijać w dzieciach pewność siebie, która przygotuje je na moment, w którym będą przesiadać się na prawdziwy rower.

Wartości dodane
Oprócz niezwykłej zabawy jaką dostarcza rowerek biegowy, komfort użytkowania i bezpieczeństwo zapewnią również: składanie rowerka za pomocą jednego kliknięcia, metalowa rama i odporne na przebicia koła - wszystkie te cechy sprawiają, że rowerek jest trwały, wygodny i nie wymaga specjalnej konserwacji; idealny sposób na wkroczenie Twojego dziecka w rowerową przygodę.


Etapy użytkowania rowerka biegowego

2-3 lat:  Pierwsze kroki. Należy poczynić małe kroczki, by osiągnąć zamierzony cel. Można to zrobić dzięki rowerkowi biegowemu, by młodsze dzieci mogły zacząć doświadczać umiejętności jazdy na rowerze jeszcze wcześniej.

3-5 lat: Jeżdżenie. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje jeszcze kilku kroków, zanim przesiądzie się na tradycyjny rowerek - nie ma problemu - po prostu dostosuj wysokość kierownicy i siodełka zgodnie z ich rosnącymi potrzebami.

Odporne na przebicia koła
Ciesz się bezstresową jazdą, dzięki tym ciekawie wyglądającym, cichym, odpornym kołom z pianki EVA.

Podnóżek dla malucha
Idealnie umiejscowiony podnóżek z elementami materiału ściernego, aby dziecko z łatwością kładło na nim stopy podczas sunięcia na rowerze.

Regulowane siodełko
Reguluj wysokość siodełka gdy maluch rośnie.

Regulacja wysokości kierownicy
Wysokość kierownicy można regulować, dostosowując ją do rosnącego dziecka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Smart Trike Składany rowerek biegowy dla dziecka - czerwony

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 4895211401946