Smerfy. Wodne czary-mary

Ważniak jest dziś bardzo zmartwiony. Co się stało? Zgubił swoją ulubioną książkę i wszędzie jej szuka! Wygląda na to, że cenny tom zniknął bez śladu. A może ty pomożesz Ważniakowi w odzyskaniu zguby? Wybierz się do wioski smerfów i sprawdź, co jeszcze się tam znajduje! Aby zobaczyć wszystkie...
26,24 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,45 zł

Opis

Ważniak jest dziś bardzo zmartwiony. Co się stało? Zgubił swoją ulubioną książkę i wszędzie jej szuka! Wygląda na to, że cenny tom zniknął bez śladu. A może ty pomożesz Ważniakowi w odzyskaniu zguby? Wybierz się do wioski smerfów i sprawdź, co jeszcze się tam znajduje! Aby zobaczyć wszystkie postacie i przedmioty ukryte w tej książeczce, wystarczy zamalować białe pola na każdej stronie zwykłą wodą. A gdy papier wyschnie, ilustracje znów staną się niewidoczne i zabawę można zacząć od początku. Malowanie ułatwi dołączony do książki flamaster, który można bez końca napełniać wodą!

Wodne czary-mary to bezpieczna kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami. Jest odporna na najróżniejsze dziecięce ekspetymenty, a poręczny format pozwoli zabrać ją ze sobą w odwiedziny do babci albo na spacer do parku. Kolorowanie czystą wodą nie pozostawia po sobie bałaganu jak malowanie farbami, papier nie przemięka, a tusz użyty w książeczce nie rozpuszcza się i nie plami. Jeśli więc podczas zabawy woda się wyleje, wystarczy ją po prostu wytrzeć, a otoczenie, ubranko, rączki małego artysty albo nowa biała kanapa pozostaną nietknięte!

Za treścią historyjki "Smerfy. Wodne czary-mary" stoi Marta Stochmiałek.

"Smerfy. Wodne czary-mary" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić nastrój.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

"Smerfy. Wodne czary-mary" opublikowało Wydawnictwo HarperKids. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to wybierz także inne pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Smerfy. Wodne czary-mary

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>