Śmieciarka z koszem i ruchomą pokrywą Technok

Śmieciarka zabawkowa to niezwykły zestaw, który przeniesie codzienną pracę śmieciarki do świata dziecięcej wyobraźni. Zaprojektowany z myślą o maluchach, śmieciarka gwarantuje świetną zabawę, a także rozwijanie ważnych umiejętności.Śmieciarka zawiera kompletne wyposażenie, obejmujące kosze na...
54,50 * 73,54 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 65,37 zł

Opis

Śmieciarka zabawkowa to niezwykły zestaw, który przeniesie codzienną pracę śmieciarki do świata dziecięcej wyobraźni. Zaprojektowany z myślą o maluchach, śmieciarka gwarantuje świetną zabawę, a także rozwijanie ważnych umiejętności.

Śmieciarka zawiera kompletne wyposażenie, obejmujące kosze na śmieci, ruchomą pokrywę oraz podnoszony kontener na śmieci. Ruchoma pokrywa dodaje realizmu, umożliwiając maluchowi odkrywanie, jak działa prawdziwa śmieciarka. Podnoszony kontener na śmieci sprawia, że dziecko może odgrywać sceny opróżniania koszy, ucząc się jednocześnie jak dbać o porządek i środowisko.

Duże, szerokie koła sprawiają, że śmieciarka bez trudu przemieszcza się po różnych nawierzchniach, zachęcając do kreatywnej zabawy w domu, jak i na zewnątrz. Wytrzymałe materiały, z których została wykonana zabawka zapewnia bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Zestaw śmieciarki gwarantuje niezwykła zabawę, ale także edukacyjne doświadczenie dla najmłodszych. Dzięki niemu dzieci uczą się, jak ważne jest dbanie o porządek oraz rola, jaką pełnią pracownicy odbierający śmieci.

Zestaw zawiera:

śmieciarkę,

kosze na śmieci

Zabawkowa śmieciarka to doskonały pomysł na prezent dla malucha. Ta realistyczna i interaktywna zabawka dostarcza nie tylko rozrywki, ale także inspiruje do nauki i kształci pozytywne nawyki.

Wymiary zabawki: 20x40x25cm

Wiek: 3+

Szczegóły - Śmieciarka z koszem i ruchomą pokrywą Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037605422
  • EAN: 4823037605422
  • Wymiary: 374x251 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>