Smily Play - Mini siłownia 2w1 Outlet

  • 590537581969933
Smily Play Interaktywna Siłownia mini 1/4-przeznaczona dla dzieci już od urodzenia-łączy w sobie trzy różne zabawki-stymuluje zmysły-mini siłownia do wzmacniania mięśni dziecka-interaktywny, odczepiany panel z wiszącymi zabawkami do łóżeczka-łatwo odczepiane grzechotkiPo rozłożeniu zabawki leżące...

66.26 zł

-50%

132.52 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Smily Play Interaktywna Siłownia mini 1/4
-przeznaczona dla dzieci już od urodzenia
-łączy w sobie trzy różne zabawki
-stymuluje zmysły
-mini siłownia do wzmacniania mięśni dziecka
-interaktywny, odczepiany panel z wiszącymi zabawkami do łóżeczka
-łatwo odczepiane grzechotki
Po rozłożeniu zabawki leżące dziecko może bawić się Mini-Siłownią. Panel z melodyjkami ma funkcję mocowania do łóżeczka. Grzechotki ze zwierzątkami są łatwe do odłączenia od zabawki, co umożliwia zabranie jest w inne miejsce.
Motoryka mała znajduje swe odniesienie we wszelkich ruchach palców i dłoni, czyli ruchach o znacznie mniejszym zakresie, ale wymagających ogromnego skupienia i koncentracji uwagi. Motoryka mała to takie czynności, jak: rysowanie, malowanie, pisanie, ugniatanie czegoś w dłoni, czy rzeźbienie.Motoryka duża stanowi wszystkie obszerne ruchy, w które jest zaangażowane całe nasze ciało lub jego znaczna część, np. ręce i nogi. Jest to taki rodzaj aktywności ruchowej jak: chodzenie, bieganie, skakanie, czołganie się, jazda na rowerze, czy też pływanie.Właściwa koordynacja ręka-oko jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności samoobsługowych, takich, jak ubieranie się, a także prawidłowego wykonywania czynności niezbędnych dla każdego dziecka, jak pisanie czy rysowanie. Zwierzęta z wiejskiego podwórka.
Zabawka zapozna dziecko ze zwierzątkami, które można spotkać na wsi. Już najmłodszego malucha warto uczyć powtarzania wyrazów dźwiękonaśladowczych i nazw zwierząt, gdyż jest to bardzo dobre ćwiczenie logopedyczne.
Sprawne ciało.
Sięgając do grzechotek i przycisków, dziecko jak w prawdziwej siłowni ćwiczy sprawność ciała. Dźwięki i światełka rozwijają zmysły malucha, a grzechotki i panel z melodyjkami są okazją do różnorodnych ruchów dłoni i są okazją do rozwijania sprawności.
Wymaga dwóch baterii typu AA 1,5 V (dołączono do zestawu).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Smily Play - Mini siłownia 2w1

  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590537581969933